Wpis z mikrobloga

@Sandman: Cumplu, te grupy dają raka. Wszedłem raz i nie ogarnąłem tych Karyn tłumaczących AliExpress via GTranslate i wylących "refoundy" bo gacie za 0,84$ miały wystającą nitkę... ( ͡ ͜ʖ ͡)
@mjut: Ja tam tylko oglądam itemy i czytając fragmentaryczny opis. Jednak łątwiej jest w ten sposób na coś interesującego trafić. Przede wszystkim to ludzie dają tam realne foty. A to robi mega róznicę bo te oryginalne to wiadomo że wszystkiego nei pokazują ;')
Co do karyn to fakt że jest ich tak dużo to masakra. Nie powiem żeby mnie to cieszyło, ale czase trafi się jakiś niebieski który zegarek kupił czy
@Sandman: Ja zamawiam głównie elektronikę, także raczej szukam samodzielnie. Te grupy to siedlisko Karyn, które są tak tępe, że poprostu nie mogłem tego zdzierżyć. Na dodatek jeszcze mają jakieś prześmieszne regulaminy/zasady/wymogi, no gurwa, ciut nie wizaż czy inna kafeteria... Jednak najlepszy jest "admin" jednej z grup - Doradca Jarek. Dla niektórych AliExpress stało się już chyba stylem życia. Lepiej obserwuj: #aliexpress #dhgate #banggood #wish #pokazzakupy
@mjut: @Sandman: @eyeti: lepiej obserwować, faktycznie - choć lubię od czasu do czasu wbić szpilę na grupie jak padają durne pytania, w sumie przydała by się hmm męska grupa aliexpress, bez podkładek pod tampony i spamu sukienkami butami i innymi bo pojawiaja sie tak czesto ze ...
@mjut: @eyeti: hmm, co do Jarka - jeśli ktokolwiek będzie mieć problem z AE, to wystarczy się go zapytać rozsądnym pytaniem, nic do gościa nie mam - generalnie stara ogarnąć się ten burdel - myślę że ta grupa tak nie wyglądała kilka miesięcy temu :)
@sorasill: @eyeti: Świetna myśl. @mjut: Jeszcze lepsza myśl spajająca cały pomysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak najlepiej siez nim skontaktować? Fejs? Na YT napisać czy może (najlepiej) jakiś mejl bezpośrednio? Jak coś to poszukam, może macie gotowca.

A jeszcze mam propozycję odnośnie mikro. Moze zrobimy taga gdzie bedzie się tylko pokazywało itemy z chin?

proponuję #pokazcudazchin
albo coś krótszego
#itemyzchin czy coś.
@Sandman:
myślę że na FB napisać do niego będzie całkiem rozsądnie, jest często dostępny, odpisuje
unikał bym cudów z chin - czy innych takich, itemy bardziej - cuda zaraz paski ogarną i wykop będzie
hmm, co do Jarka - jeśli ktokolwiek będzie mieć problem z AE


@sorasill: Toż to jakaś stulejka jest, która pomaga Karynkom. Czy normalny rozgarnięty człowiek może mieć jakikolwiek problem z AliExpress? Pytam poważnie. @eyeti: Zamawiają, bo za 4$ mają ceratę z logo znanego projektanta i mogę się później pochwalić Andzelikom... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sorasill: Wyjasnij tą drugą odpowiedź, Rozmawiamy o tagu czy o nazwie grupy na fb. Bo ja o dwóch rzeczach mówię tera.
1. Własna "męska" grupa na FB którą może Jarek ogarnie.
2. Tag na mirko do prezentowania itemów z chińskich portali - tylko i wyłącznie do prezentowania, rygorystycznie jak na #cebuladeals hehe ;)