Wpis z mikrobloga

@Alter_Ego: Dosyć przyjemne są wycieczki przez miasto organizowane http://www.przewodnik.torun.pl/art/51/weekend-torun.html
W tamtym roku kosztowały 5 zł, jak byłem z dziewczyną to byliśmy we dwójkę tylko, nikt nie przyszedł i mieliśmy za 10 zł indywidualne oprowadzanie po Toruniu przez bardzo miłą Panią przewodnik (oprócz dużej liczby ciekaowstek historycznych, wiem gdzie najlepsze burdele z średniowieczną tradycją, gdzie dostać w mordę, i 100 powodów dlaczego Bydgoszcz to złe miasto :D )
  • Odpowiedz
@Alter_Ego: jak w łódzkim to polecam Sulejów, albo okolice Zalewu Sulejowskiego. Albo lepiej, jedź do Jury, w Podlesicach jest mnóstwo miejsc noclegowych, i fajnie można sobie pochodzić po tych skałkach.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: z pamięci Ci nie powiem, nocowaliśmy w jakimś schronisku turystycznym, ale o dziwo stan bardzo dobry (tv w pokoju i łazienka pokój 2 osobowy), piwo to jakiś pub znaleźliśmy z legitymacją studencką piwo 4 zł, całkiem ok,nie jakieś menelskie.
  • Odpowiedz
@mirkobiniu: @mirkobiniu: @Alter_Ego: Byłem 2 lata temu z różowym nad zalewem Sulejowskim i takiego syfu jak tam, to nigdzie nie widziałem. Woda syfiasta, cała w glonach, zielona. Pływaliśmy kajakiem i dalej od brzegu też to samo. Balibyśmy się wejść do takiej wody, żeby się kąpać. Może coś się zmieniło przez te 2 lata, ale wtedy to była jakaś masakra.
  • Odpowiedz