Wpis z mikrobloga

7 399 - 1 = 7 398

Tytuł: Piąty poziom
Autor: Volant
Gatunek: Rozwój osobisty / poradnik
ocena na lubimyczytac.pl - 8,01/10
moja ocena: 8/10

Autorem tej książki jest polski bloger, który może się pochwalić pewnym sukcesem na tej scenie. Ale nie o tym...
Książka jest głównie skierowana do mężczyzn. Opiera się na rozdziałach (poziomach) zajmujących się różnymi tematami, jednak zawsze bazującymi na rozwoju i osiąganiu szczęścia. Tematem przewodnim jest zmiana nastawienia na osiąganie sukcesów w kwestii związków, finansów i ogólnego sukcesu. Poziom czwarty jest dodatkowo pewnego rodzaju poradnikiem seksualnym, pokazując czytelnikowi sposoby zadowolenia kobiety ale przede wszystkim siebie samego (często bierze się to z tego samego).
Dla mnie książka jest mocno satysfakcjonująca. Ciekawy luźny ton, niepozbawiony jest wulgaryzmów i bezpośredniego podejścia ale mnie to odpowiada. Język jest naprawdę luźny i ułatwia pochłanianie książki. Co do samej treści - autor udowadnia że pewność siebie i dbanie o własny wizerunek to klucz do sukcesu finansowego a także w relacjach z kobietami. W mojej opinii jest w tym dużo racji, a "usłyszenie" tego od kogoś z zewnątrz daje kopa, i mimo że może to być placebo to na pewno wpłynie pozytywnie. Na obniżenie noty wpłynął na mnie poziom 4 - czyli poradnik seksualny. Nie wiem, może to nie w moim stylu ale dla mnie znalazł się tam niepotrzebnie - sprawiał wrażenie wyrwanego z kontekstu i pewnie jest wyciągiem z innej książki Volanta "sexcatcher" któej nie czytałem ale właśnie tam bym widział ten poradnik. Nie stwierdzam jednak że treść tam zawarta to jakieś farmazony, bo tak na pewno nie jest, a wiedza stamtąd przyda się wielu facetom. Ja w tym momencie oczekiwałem typowej lektury rozwojowej.
Nie zawiodłem się. Pozycja jest naprawdę bardzo dobra i dała mi zastrzyk motywacji na jakiś czas.

Jakby ktoś szukał ebooka - http://ebooki.swiatczytnikow.pl/ebook/9788393589845,volant--piaty-poziom.html - macie listę dostępnych miejsc. Ja brałem z pierwszego linka, cena 2 razy niższa od innych źródeł, w tym oficjalnego :)

#bookmeter
Sandman - 7 399 - 1 = 7 398

Tytuł: Piąty poziom
Autor: Volant
Gatunek: Rozwój os...

źródło: comment_lDfceFiI5xW1jG5kIKegcRRTROhsqBgB.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach