Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie #pech #truestory

Mireczki jakiś czas temu pisałem ,że straciłem pracę i dziewczynę.
Nigdy nie wierzyłem w pecha. Kilka dni przed początkiem pecha znalazłem na ulicy brelok podkowę myślałem ,że przyniesie mi pecha. Dziś go wywaliłem, jestem umówiony w poniedziałek na rozmowę o pracę. Dzisiaj spotkałem się z dziewczyną i powiedziała ,że będzie dobrze tylko muszę mieć pracę i ogólnie była pozytywnie nastawiona nie to co ostatnio! Chyba naprawdę przedmioty przynoszą pecha.
Mam uprawnienia na wózki widłowe (UDT,wio2), doświadczenie jako magazynier, aktualną książeczkę epidemiologiczną, kilka kursów z urzędu pracy.
Mam tez orzeczenie o niekaralności. Byłem kilka dni temu na rozmowie o prace jako ochrona w galerii za 6.50zł za h.
Wspominali ,że trzeba będzie czasem stać po 13h! Zgodziłem się. Nie zadzwonili. Widocznie jak ktoś przychodzi na rozmowę o pracę w koszuli i butach za kilka stówek to jest gorszym kandydatem niż ktoś ubrany jak menel. Widocznie jemu praca jest bardziej potrzebna niż mi. Jakby ktoś chciał uczciwego pracownika nawet do przyuczenia w #zory to jestem chętny.
Mogę pracować fizycznie i umysłowo. Nie chcę tylko pracować na kasie.
Pamiętam jak kiedyś w jednej z poprzedniej pracy szef o 6 rano kazał dmuchać w balonik. Tylko u mnie było 0‰

Dajcie + na szczęście.
Pobierz Altru - #oswiadczenie #pech #truestory

Mireczki jakiś czas temu pisałem ,że straci...
źródło: comment_7t0XriSnEsrIrVXatcjTGByBEle3KxJC.jpg
  • 5
@Altru: żyjemy w nagrodę, a nie za karę. Jeżeli będziesz żył z poczuciem, że masz pecha w życiu to będziesz tego pecha przyciągał jak magnes. Zmień nastawienie a zobaczysz że szczęście wokoło będzie emanowało w Twoją stronę.
@alvarro: Moje życie polega na tym ,że jednego dnia mam pecha a innego szczęście.
Kilka przykładów.
Padł mi stary komputer tydzień później wygrałem laptopa w konkursie za 3k.
Wygrałem wycieczkę do Paryża.
Jednego dnia ukradli mi telefon w autobusie a kilka dni potem dostałem nowiutkiego iphona z konkursu.
Sprzedałem go i kupiłem nokie n8. Zostało jeszcze trochę kasiory :]
Było też kilka innych wygranych.
@Altru: czyli wychodzi na to że masz szczęście, a nie pecha. Ja jeszcze nigdy niczego nie wygrałem a nie uważam się za pechowego człowieka. Kradzież, awaria i inne tego typu rzeczy może nie są wynikiem pecha tylko ciągiem przyczynowo skutkowym Twojego szczęśliwego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Altru: wiem co mówię, przechodziłem przez to i widzę efekty :) Moze sięgnij po jakąkolwiek książkę motywacyjną bądź audiobook? Wiem że sa tam banały ale na banalnych rzeczach świat się opiera