Wpis z mikrobloga

Wiedźmin 3
Życzliwe info dla tych co mają słabszy sprzęt. Natchnęło mnie dziś i kupiłem oryginalną wersję z rana w Empiku kompletnie nie wiedząc czy pójdzie. Mój sprzęt to procek intela (chyba pierwszy komercyjny quad core) q6600 2.4 ghz (podkrecilem z normalnym powietrznym chłodzeniem do około 3ghz), Radeon 7770 HD (1GB pamięci), 5gb ram (już nie pamiętam czy ddr 2 czy 3 ;D)
Na ustawieniach średnich bez paru wodotrysków (i tych nieszczesnych włosów :D) chodzi mi zupełnie grywalnie (około 40-50 fps). Także wymagania zalecane przez producenta są odrobinę przesadzone.... Powiem więcej! Na moim starym rzęchu (kupiłem go ponad 6 lat temu tylko ramu dołożyłem i grafikę zmieniłem gdy się spaliła) gra wygląda ślicznie nawet na niższych ustawieniach graficznych niż te których sam używam... Duża zasługa bardzo przemyślanego zaplanowania mapy. Przez 3 godziny gry ani jednego Crash'a, kilka bardzo drobnych bugów (zdecydowanie więcej znajdziecie w mega popatchowanym SKYRIM). Ogólnie grę serdecznie polecam bo to przednia zabawa :)
#wiedzmin3 #pc #slabysprzet #gry
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lordzio: Ja bym ryzykował choć nie chce wprowadzić Cie w "krzaki" :) Ostatnio gram mniej i mniej (choc nadal przynajmniej +/- 10 najlepszych tytułów rocznie) ale już nie pamiętam kiedy tak dobrze bawiłem się przy jakiejś produkcji (jest tutaj coś baaaaardzo swojskiego szczególnie w polskiej wersji).

PS. Nie rozumiem też całego płaczu nad grafiką.... Każdy kto choć trochę się interesuje tematem wie, że zawsze jest downgrade przed premierą żeby dało
  • Odpowiedz
Wygląda to tak :)
Jak na mój gust zupełnie grywalne. Co więcej powiem wam szczerze, że poza pomieszczeniami nie widać wcale tak wielkiej różnicy w poszczególnych rozdzielczościach tekstur i szczegółowości (choć nie należę do bardzo wybrednych). Trzeba pamiętać, że moja karta może nie obsługiwać wszystkiego :)
F3NR1R - Wygląda to tak :) 
Jak na mój gust zupełnie grywalne. Co więcej powiem wam ...

źródło: comment_HR28hZYhB6aHYxwT6n3phPy3ciYJcnWs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lordzio: Osobiście nie jestem specem od #procesory więc musisz chyba zapytać kogoś innego :) Słyszałem, że i3 są raczej słabszymi prockami ale masz niby te 4 wątki 2 rdzenie i prawie 4ghz więc na moje chłopskie oko powinno dać radę :) Nie wiem jak mają się Twój ram i grafika ale jeśli są porównywalne do moich to możliwe że będziesz miał to samo co ja :)
  • Odpowiedz