Wpis z mikrobloga

Ach to ułomne postrzeganie świata i patrzenie na wszystko przez dychtomię, co nie panowie?

@aryss: Co ma do tego gimboateizm? Skąd w ogóle założenie, że to ma być obrazek uderzający w wiarę? Przecież to tylko wyśmianie i pogarda do hipokryzji u wielu katolików, którzy swoim miłosierdziem optują przy pomocy jadu i prostackiego języka. Wielu wierzących z resztą to dostrzega, oni też są gimboateistami? xD Wytykanie niewygodnych wad katolikom, nic więcej, nie
@SynuZMagazynu: Równie dobrze mogłes dać obrazek Mike'a Tysona, podobne powiązanie z tematem. Już pomijam, że obrazek nigdzie nie uderza w normalnego katolika, wręcz przeciwnie - uderza w ludzi, od których normalny wierzący powinien się odciąć. A wiec jak kogoś boli dupka to obrazek spełnił swoja rolę - uderz w stół, a nozyce się odezwą :>
@SynuZMagazynu: O Boże to już skrajny poziom fanatyzmu i fundamentalizmu xD Tak tak, co złe to nie my, wszelkie cnotliwe i zacne postawy oraz chwalebne postaci to MY, a wszystko co złe, gorszące i odpychające to TAMCI. A jak się okaże, że NASI mają słabości i też potrafią być oszołomami i fanatykami, to nie zweryfikujemy swojego światopoglądu i nie odetniemy się od skrajności. Nie nie, albo to AGENCI TAMTYCH aby NAS
@P3tro: uuu, boli mnie strasznie ten jego pojazd :D to jest #gimboateizm i tyle. Normalny ateista nie interesuje się czyimiś sprawami dotyczącymi wiary. Ba! Nawet ja jako katolik mam to głęboko w dupie, może sobie nawet czcić Wielkiego Przedwiecznego Cthulu. Ważne, żeby nie pchał się ze swoimi wierzeniami w moją strefę wyznawanych wartości. No i oczywiście vice vers.