Wpis z mikrobloga

@MrGreeneye: Ubuntu to syf, szpiegował swoich użytkowników - od tego czasu ufam mu prawie tak mało jak np Bólowi.

Bierz Minta na przykład, też jest user friendly i wszystko.
Tego laptopa dlugo uzywac raczej nie bede, nie chce na razie inwestowac. Jesli bedzie dluzej potrzebny to kupie ssd i zostane przy windzie 8.1. To ma byc lapek tylko do nowej pracy gdzie potrzebny bedzie mi tylko net i office, tak to w domu mam jeszcze macbooka pro i niezlego stacjonarnego :P
@Obserwator_z_ramienia_ONZ:
@MrGreeneye: Nie wierzę, że teraz w laptopach pchają taki shit. Zainstaluj może win 7 lub 10 bo na moje to może być wina dostosowania oprogramowania/sterowników do sprzętu. win 10 nie polecam bo ma jeszcze dużo bugów, jak na moje
@smirk0: Nie rozumiem o co chodzi z shitem? Moge miec winde 8 albo 7, ale jak znajde linuxa, ktore bedzie po prostu plynniejszy i mi wystarczy do tego co chce to chyba lepiej tak to rozwiazac prawda?
@MrGreeneye: Zrozumiałem, że masz problem z płynnością stron internetowych na laptopie za 2000zł, co jest dla mnie nie wyobrażalne. Ja mam laptopa na którego wydałem ~300zł na win8.1 i nie mam żadnych problemów z płynnością stron, głównie leży w kącie i czeka na gorsze czasy lub wyjazd.