Wpis z mikrobloga

Mireczki, chcę przedłużyć umowę na internet stacjonarny w Orange, co zrobić by wyhaczyć jak najlepsze warunki? Słyszałem o tych stopniach negocjacji etc, ale to mam zadzwonić do nich, że chcę przedłużyć umowę ale potem w trakcie rozmowy się rozmyślać i wydziwiać, tak? XD
#orange #internet
  • 7
@npsr: i zadzwonić do nich w celu przedłużenia, by powiedzieć im, że nie chce przedłużać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) od paru miesięcy umowę mam przedłużaną automatycznie, bo stara umowa skończyła się właśnie parę miesięcy temu. Providera nie mogę zmienić, mieścina mała i jedynie neostrada śmiga.
@Razr: nie wiem jaką masz szybkość i warunki, ale sprawdź jeszcze LTE od Play. Też miałem taki wybór i wybrałem play. Narzekam trochę na ich rozpiernicz w obsłudze, ale net śmiga i zawsze mogę sobie go zabrać jak gdzieś jadę. Bez limitów oczywiście :)

A co do orange. Nie piernicz się. Negocjuj twardo i powiedz, że chciałbyś rozwiązać umowę dodaj dla czego [miejsce na to, co chcesz wynegcjować]. Powiedz, że masz
@npsr: mała wieś pod Częstochową, wewnątrz domu żadnego zasięgu z żadnej sieci, więc chyba mobilne sobie odpuszczę ;) no nic, to dzwonię dziś do nich, zobaczymy co powiedzą
@Razr: Jesli chodzi o negocjacje przy neostradzie to wiele nie wytargasz bo wiele spraw w tym zakresie reguluje UKE. Jeśli mieszkasz na terenie jednaj z gmin zderegulowanych to możesz liczyć na lepszą cenę, a jeśli nie to jedyne co możesz dostac to jakiś gadżet.