Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy #epalenie

Pomóżcie. Zawiodłem się strasznie na iSticku 50W. Zaczęło się od pływającej rezystancji, wyłączania gdzie jedynym ratunkiem było podpięcie pod USB. Teraz #!$%@? kumulacja - autofire. Mam dość. Ogólnie gdy był sprawny cieszyłem się niezmiernie, wreszcie coś co pozwala zapomnieć o analogach na amen. No ale wytrzymał aż 2 (DWA!) tygodnie.

Używa ktoś może tego? https://www.fasttech.com/products/3032/10011165/2006301-authentic-sigelei-100w-plus-variable-wattage-apv

Chcę kupić raz a porządnie. Nie wiem co robić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 26
@Cummykaze: W trybie regulacji temperatury, można zablokować wartość oporu grzałki - opór grzałki zmienia się gdy jest ona zimna vs nagrzana
Np. podpinamy atomizer z grzałką o oporze 0.3ohm na zimno, to po podgrzaniu jej opór skacze do 0.35 - dzięki tej blokadzie, czip będzie miał na twardo ustawione 0.30
@FlameVinci: Moim zdaniem te moce są przesadzone (100-200Watt), 99% nie używa więcej niż 50W. (ja nie przekraczam 35W, chyba tylko po to, żeby jebnąć chmurę popisową :D) Moim zdaniem 40-50W jest okay. No i największa zaletą DNA40 jest tryb regulacji temperatury.
@FlameVinci:
Jak dla mnie:
- wbudowana bateria
- brak trybu kontroli temperatury grzałki
- 90 dni gwarancji
+ całkiem zgrabny
+ pojemnosć baterii
+ więcej watt (czasami testy pokazują że znamionowe 50W urządzeń = 35W na pomiarach)
@dedyk: teoretycznie istick miał być niezawodny xD nie no, ale jak widzę te gwarancje na 3 miesiące, czy nawet rok, to ręce opadają. Te czipy się tak zużywają czy jak, bo ja czegoś tutaj nie rozumiem.