Wpis z mikrobloga

Co zrobi Andrzej Duda jak zostanie prezydentem:

- Uratuje Polskie Górnictwo
- Dokona re-industrializacji (rozumianej jako odbudowę przemysłu ciężkiego)
- Pomoże frankowiczom, pozwalając na re-walutyzację kredytów we frankach po kursie w jakim brali kredyty
- Uratuje Polskie Rolnictwo
- Pomoże Nauczycielom
- Pomoże samotnym matkom
- Pomoże niepełnosprawnym
- Obniży wiek emerytalny
- Zwiększy zasiłki
- Zwiększy trzykrotnie kwotę wolną od podatku
- Obniży VAT
- Da 500zł na każde dziecko

I to wszystko sfinansuje z podatków od hipermarketów ?

Serio wierzycie że gdy zostanie Prezydentem(który nie może przeprowadzać reform bo to robi rząd), to znajdzie te dziesiątki miliardów złotych na wszystkie obietnice? Czy może robi was w bambuko?

#polityka #wybory #neuropa
  • 24
@Straszny_Potwor:

Nie wierzę że to zrobi. Wierzę w to że nie będzie tak #!$%@? jak bredzisław


Na czym ta #!$%@?ść ma polegać? Na tym że nie obiecuje gruszek na wierzbie? Przy Dudzie Komorowski wychodzi niemal na Miltona Friedmana.

@SScherzo

a kto w to wierzy, Twoim zdaniem?


1. Stare babcie krzyczące "Duda ratuj nas"
2. Wykop jest taki wolnorynkowy ale nie przeszkadza wykowiczom Program Andrzeja Dudy rodem ze Związku Radzieckiego
@Ginden:

Ja ciągle szukam tych 3 milionów mieszkań obiecanych przez J. Kaczyńskiego w 2005 roku ale ciągle ich nie widzę

@Matyson

wytłumaczę Ci. Andrzej Duda będzie wnosić projekty ustaw w powyższych sprawach do Sejmu, bo tyle może. Sejm te projekty, co oczywiste będzie odrzucać. Zyskiwać na tym będzie dalej PiS - bo jak to nasz nowy ładny prezydent chce dobrze, a te świnie przy korycie nie dadzą.


ale on nie obiecuje
@sekito20: nie wiem, o frankowiczach nie widziałem jeszcze materiału, ale widziałem np. debatę. Posłuchaj dokładnie co obiecuje Andrzej Duda choćby w tej debacie przed pierwszą turą. On tam mówi, że poda się do dymisji jeśli nie wniesie projektu tych ustaw o wieku emerytalnym i kwocie wolnej do podatku. A odbiór ludzi i mediów jest następujący:

Jako pierwszy głos zabrał Andrzej Duda. Podkreślił, że jeśli w pierwszym roku nie uda mu się
@sekito20: Nie wierzę w te obietnice bo to czysty populizm. Jesli chodzi o wiek emerytalny mam nadzieję nawet że to populizm. Zwyczajnie uważam że Duda będzie lepszym prezydentem; Komorowski nie potrafi nawet pełnić funkcji reprezentatywnej, jemu się nie chce co udowadnia na spotkaniach z wyborcami.