Wpis z mikrobloga

Odnoszę się do wpisu @Dewski
Tego:
http://www.wykop.pl/wpis/12637701/ja-to-tylko-tu-zostawie-%CA%96-http-gamegpu-ru-images-/

Ktoś może nie łapać ale ten #wiedzmin który jest pokazywany na gameplayach przedpremierowych u recenzentów NIE JEST NA PC. To są konsole. Macie różnice i to spore. Ale to dobrze.

#cdprojektred nie poleciało w #!$%@? i nie obniżyło jakości #wiedzmin3 na rzecz konsol. Jestem z was dumny #cdp. Moja karta graficzna już się jara na mysl o preorderze z medalionem który przyjdzie we wtorek.

Pozdrawiam i mimo wszystko życze dobrej gry konsolowcom tak jak i przyjacielom w pececie.
Szczęść Gaben
#pcmasterrace
  • 9
u recenzentów NIE JEST NA PC


@janusznowak01: owszem, u recenzentów jest z konsoli. Tu chodzi o to co pokazało studio PC Projekt RED, a nie recenzenci. Pokazali gameplay z gry, który ma się nijak do tego co widzimy na PS4 i wątpię żeby wersja na pecety tak samo wyglądała jak u redów. Sytuacja podobna do tej z Watch Dogs
@ZmutowanaFrytkownica: Wybacz jestem zasypany mimo że w pracy. Na PC grano, przecież nie wsadzili tam xone. ;) Niby high, wiec jeśli ultra (uber) będzie trochę lepsze to będę zasmucony. Nie po to PC są dużo mocniejsze, by równać grafikę. Sam będę ogrywał na #ps4 (dla mnie wystarczająco ładnie), ale na PC chciałbym też zobaczyć duża różnice.
@ZmutowanaFrytkownica: raczej będzie - własnie o to chodzi że niektórzy #!$%@?ą się do konsolowców :) a te efekty z CD Projektu Red wyglądają całkiem zacnie i są możliwe - sądze że konsole dostały lekko okrojone efekty żeby wyrabiały z jakością. Zobaczymy we wtorek ;)
@janusznowak01: Miło mi że się odniosłeś. Tu cytat z odpowiedzi CD Projekt Red na zarzuty :)
We just did not have the manpower, budget or the console power to produce the vision we intended before the consoles were released to create a more visually stunning game of higher fidelity like 2013 assets. The PCs themselves had more than enough power to achieve this vision, almost certainly. But working on the game