Wpis z mikrobloga

masakra z tymi wtryskarkami. Z bólem serca ale tylko benzynę trzeba będzie kupować niedługo :/ w benzynie ani dwumasa ani dpf/fap ani wtrysków nie ma. O turbine nie wspominam bo niektóre mają ale to na własne życzenie się kupuje z turbina.
  • Odpowiedz
@garsi: a to krótko, ale powiem Ci brakuje mocy i trochę głośny. Przynajmniej mało pali hehe. Polecam Ci jeździć z chwilowym spalaniem i trzymać obroty w okolicy 2K to zobaczysz jak się oszczędnie jedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Masz coś w środku fajnego?
  • Odpowiedz
@krol_magnezu: Też to zauważyłem (chwilowe spalanie + obroty ~2tys.). Czy mam coś fajnego w środku? Wideorejestrator :P Poza tym standard, ale z czasem będą jakieś modyfikacje ;)
  • Odpowiedz
@garsi: kiedyś byłem hejterem opla i naprawiałem VW, teraz leje i jeżdżę xD niech Ci służy tak jak mi. A i protip jak nie masz wejścia aux to można dokupić moduł do fabrycznego radia, a jak chcesz sprawdzić temp silnika to na włączonym zapłonie trzymaj settings aż piknie w głośnikach i naciśnij BC tam są różne parametry silnika przechodzi się między nimi klikając BC
  • Odpowiedz
@krol_magnezu: No właśnie już próbowałem to włączyć (menu serwisowe) ale coś nie trybiło :) To musi być tylko zapłon czy też uruchomiony silnik? Co do AUX to nie potrzebuję bo używam trensmitera fm :)
  • Odpowiedz