Wpis z mikrobloga

Hej. Robię kolejny wpis o chińskiej lampce.
Tutaj filmik z działaniem w zwolnionym tempie:
https://www.dropbox.com/s/xhauy2h7ndfygt6/P5110595.MOV?dl=0
Mam w kompakcie jasny obiektyw, w rzeczywistości nie świeci tak jaskrawo, a kolor czerwony nie wpada w róż.


wołam @fanfarek
#rower #chinskiecuda
brachistochrona - Hej. Robię kolejny wpis o chińskiej lampce. 
Tutaj filmik z działa...

źródło: comment_FLK4SwyErnNizQPSMCgBvjXtRKIg3r8h.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fanfarek: nikt mnie o to nie zaczepiał, ale sam nieraz perfidnie celowałem w samochody, które nie wyłączały "długich"( ͡° ͜ʖ ͡°)
Od jakiegoś czasu mam ją zamontowaną po lewej stronie kierownicy i jest ustawiona na "lewy wprost". Do tego uchwyt przekręciłem tak, by lampka była pod kierownicą, chociaż tam trochę linka hamulca lub przerzutki przeszkadza. Z osłonką może wrócę na górę.
Raz miałem sytuację, że zatrzymał
  • Odpowiedz
Mam stockową wersję 1400mA, dioda xml T5-5C. Teraz może wybrałbym 2100mA, ale mam słabe ogniwa (nie ładują np. telefonu przez millera 102) i możliwe, że nie wyrabiałyby też przy mocniejszym sterowniku. Ostatecznie na brak światła nie narzekam, a i czas świecenia jest zadowalający.
  • Odpowiedz
@brachistochrona: różnica w cenie między 2.1 a 2.8 jest znikoma, a zawsze mogę wylutować układy, jak będzie zbyt jasno i zbyt krótko świecić. Najbardziej zależy mi na zmianie barwy bo teraz mam skrajnie zimną i las nocą widzę niemal w kolorach szarości.
  • Odpowiedz