Wpis z mikrobloga

@Piter232: Dwa razy wyższy wynik w wyborach prezydenckich niż zwykle, do tego Braun - 1,1% i wilk i ma realnie 6%, część głosowała na Kukiza jako bardziej realną szansę na drugą turę... Obiektywnie patrząc wynik Korwina jest rewelacyjny. Najlepszy w historii i to znaaaacznie lepszy niż zwykle, tym bardziej że mało kto go rzeczywiście chciałby jako prezydenta... chyba nikt.
@Loloman: Piszesz, że dwa razy lepszy wynik Korwina niż zwykle w prezydenckich. Popełniasz błąd, bo porównujesz dwa zupełnie różne okresy z różną dynamiką wzrostu Korwina. Jeżeli ten wynik jest dwa razy lepszy niż ten z 2010 roku (a nie jest, ale ok), to analogicznie w parlamentarnych będzie dwa razy większy niż w 2011 roku. Policzysz ile?
I nie wiem skąd pomysł, że poparcie Brauna i KNP przejdzie na Janusza. Pewnie część
@manekin: Jak nie jest? Chyba że czepiasz się "dokładności". Kiedy o tym pisałem było 4,4%, vs 2,4% - czyli nie dwukrotnie ale 1,83 krotnie (ale kto tak pisze?), w przybliżeniu - dwukrotnie.
Nie, w parlamentarnych wcale nie musi być dwa razy tyle, zresztą jak w ogóle je porównywać? Ja mówiłem o sukcesie samego Korwina i tylko tyle. Parlamentarne rządzą się własnymi prawami, tak samo jak samorządowe.
najlepsze było to lewackie klepanie się po plecach "Korwin rozegrał to jak prawdziwy mistrz szachowy, zdetronizował Kukiza i teraz będzie miał miliard % poparcia" ;)


@Rad-X: bo prawda jest taka, że rozegrał to bardzo dobrze... nie wziął tylko pod uwagę tego, że większość ma argumenty gdzieś i nawet nie oglądała debaty. Nieżyciowy koleś i dlatego ma te ~5% poparcia.