Wpis z mikrobloga

Zaczęło się od tego wpisu. @kuba560x pokazał mi #blackberry Passport (swoją drogą myślałem, że firma już nie istnieje). Taki nietypowy, że się zakochałem. Po niespełna 24h już go mam, bo mam też #!$%@? przy okazji :D
Po kilku latach romansu z #android spróbuję czegoś innego. Na szczęście te appki z których korzystam nadal działają :)
Teraz czeka mnie cięcie karty sim (pic realted. Gratis: porównanie wielkości do sfatygowanego S4). Znając moje zdolności manualne to jutro pojadę po nano do salonu :D
#bojowkablackberry jakieś protipy na start? Aktywować BIS unlimited u operatora?
Pobierz
źródło: comment_aedrvxaQJMdh1L0DcBKhntSPHYjP76WF.jpg
  • 12
@Masterczulki: Miło mi słyszeć że fajnie doradziłem Ci, ale jeszcze milej będzie mi jak po latach użytkowaniach nie będziesz Żałował tego wyboru który Tobie poleciłem.

Gdybym miał 2000 tys w kieszeni również bym ten telefon wybrał

Gdy już trochę się pobawisz tym BB to podziel się z nami swoimi przemyśleniami i spostrzeżeniami. Nie tylko ja ciekaw jest jak to cacko się sprawuje :)
@Masterczulki: Obetnij karte nozem do tapet, albo jakims kuchennym jesli bedzie wystarczajaco ostry, zostawiajac zapas po okolo 2mm od krawedzi chipa, ten nadmiar spiluj pilniczkiem do paznokci, albo papierem sciernym. Zminimalizujesz w ten sposob ryzyko uszkodzenia chipa. Kilka kart juz tak przycialem i wszystkie smigaly.