Wpis z mikrobloga

Typowy przykład kobiety którą zachwycają się inne kobiety, zaś mężczyznom jakoś "nie podchodzi". Mi się jej uroda podoba, łapaj plusa.
będę Was męczyć Carą dopóki nie zrozumiecie jej piękna


@gwiezdna: Fajnie, szkoda, że akurat na mnie takie działanie wywiera odwrotny skutek. Im czegoś więcej i bardziej promowane, tym bardziej jestem przekonany o bezwartościowości danego zjawiska.
Poza tym, ona rzeczywiście ma trochę męskie rysy twarzy.
@flager: w sumie mam tak samo. napisałam tak z przekąsem, bo bawi mnie pisanie o obiektywnie ładnej dziewczynie (może dla kogoś nie być 10/10, no ale come on, nie jest 2/10), że wygląda jak breżniew czy transwestyta :D nagle się okazało, że ktoś nie jest kolejną pięknością typu kopiuj i wklej, i ludzie ogłupieli.
okazało, że ktoś nie jest kolejną pięknością typu kopiuj i wklej


@gwiezdna: A dla mnie wygląda właśnie jak typ "kopiuj i wklej", wg mnie ona reprezentuje dosyć standardowy wygląd modelki.
Co do ocen to nie będę się w nie bawił (generalnie nie bawię się w ocenianie ludzi wg jakiejś konkretnej stopniowej/punktowej skali), ale przyznam, że nie jest brzydka i z łóżka raczej bym jej nie wygonił.
@gwiezdna: Już sam twoj wpis świadczy o Tobie że jesteś smarkulą która się zachwycza gwiazkami, i ludzmi showbiznesu, nie narzucaj mi swojego stylu bycia, nie każdy na wykopie to gimbus ktory będzie i musi się zachwycać jakąś tam randomową małolatą.

Idz kup sobie brawo, i powieś sobie jej plakat, ale nie wciągaj w to mnie, a męczyć - spamować to sobie możesz pamiętnik.

Twoj tag czarnolisto :) tak samo jak inne