Wpis z mikrobloga

#premierleague #pilkanozna #chelsea Już teraz oficjalnie, Chelsea została mistrzem Anglii sezonu 2014/15

Dla przypomnienia słowa Mourinho sprzed sezonu (w sensie z sezonu 2013/14):

Nie jesteśmy faworytem w żadnych rozgrywkach

Cały czas jesteśmy w procesie budowania drużyny i przygotowania zespołu, aby był jednym z faworytów w następnym sezonie


Zgodnie ze słowami, Chelsea była za słaba, żeby nie pogubić się w drugiej części sezonu i nie #!$%@?ć się na wszystkich frontach. Jednak tak jak zapowiadał Jose, drużyna znacząco wzmocniła się w lecie, trochę dojrzała i Chelsea dołączyła do grona faworytów w wyścigu o mistrzostwo i Mourinho nigdy tego nie negował

Nie muszę chyba przypominać, jakie gównoburze się kręciły po tych słowach, jak to Mou tchórzy, #!$%@?, nie zna się i znowu jest hipokrytą. Poza jego oczywistym #!$%@? o sytuacjach meczowych (jakby inni nie #!$%@?, np Sir Alex) ciężko mu jednak zarzucić, by z reguły nie miał racji

Nigdy nie kryłem mojego uwielbienia dla Mourinho, ale z pozycji kibica Chelsea, tak słodko patrzy się na wszystkich, którzy najnormalniej w świecie tego człowieka nie rozumieją i tylko złoszczą się na cokolwiek co powie

Świętujmy :)
Vojtazzz - #premierleague #pilkanozna #chelsea Już teraz oficjalnie, Chelsea została ...

źródło: comment_lq2cXEu9LCLXUfcqwvi3wbyU2mZEsL0R.jpg

Pobierz
  • 18
słodko patrzy się na wszystkich, którzy najnormalniej w świecie tego człowieka nie rozumieją i tylko złoszczą się na cokolwiek co powie


@Vojtazzz:
Jest świetnym trenerem i taktykiem, nikt tego nie podważa, ale też chamem, bucem, arogantem, kłamcą i manipulantem - w wielu przypadkach mógłby po prostu lepiej nic nie mówić zamiast #!$%@?ć te swoje głupoty. Chelsea z zasłużonym tytułem mistrzowskim, ale mam nadzieję, że Mołu choć w tych 3 ostatnich meczach
A kibice piłki niechca nigdy widziec na ławce swojego ulubionego zespołu tego Pana. Mimo wygranej ligi ich meczy (wiekszosci) nie dalo sie ogladac
@baksio: Drugi atak Premier League, pierwsza obrona, pierwszy +/-, w 4 najlepszych ligach tylko Barcelona, Real, Bayern i Wolfsburg (ma szansę) ma więcej strzelonych bramek

Skoro tak cierpisz jak ich oglądasz, masz bardzo bolesne życie
@Pustulka: Śledząc Twoje dzisiejsze posty myślę, że powinieneś skorzystać z tej rady:

w wielu przypadkach mógłby po prostu lepiej nic nie mówić zamiast #!$%@?ć te swoje głupoty.
@ereswude:
Nie zauważyłem bym akurat dzisiaj #!$%@?ł głupoty, więc przykro mi, ale nie zastosuję się do rady. Jeżeli jednak przeszkadzają tobie moje wpisy czy komentarze to nic nie stoi na przeszkodzie by mnie po prostu dodać na czarną listę.
@65daysofstatic: Tak? Nie zauważyłem, niezły jesteś z oceną na podstawie jednego krótkiego wpisu. Pewnie tak samo jak Pustulka o swoich postach. Po prostu pod każdym postem w tym tagu trafiałem na kilka wpisów Pustulka sugerujących mocny ból dupy, tyle. Z tym, ze u mnie to tylko jeden wpis, a już widzę, zostałem osądzony.
Zalecam podobną terapię - czarnolisto.