Wpis z mikrobloga

306 690 - 100 = 306 590

Jako że komunistyczna Norwegia dzisiejszy dzień mocno świętuje to postanowiłem wziąć udział po raz pierwszy w życiu w wyścigu kolarskim, nie jest to wyścig ze startu wspólnego, startuje się klubami, grupkami względem wytrenowania, ale zabawa i frajda przednia :) Wszystkich uczestników myślę, że można liczyć w tysiącach, może dwa, może trzy?

https://www.strava.com/activities/295933711

#norwegia #szosa #100km #oslo

#rowerowyrownik
Pobierz kamil-zimkiewicz - 306 690 - 100 = 306 590

Jako że komunistyczna Norwegia dzisiejs...
źródło: comment_RQGDq4fMmyWEZ81k4nlsrKdeYKvMBlXW.jpg
  • 7
@Leniwiec1: Jest podjazd pod Tryvann, tam gdzie skocznia, 2 kategoria na Stravie, 7 czy 8 km pod górę. Jest jeszcze jedna podobne wzniesienie, ale mam tam mocno utrudniony dojazd więc sobie ją odpuszczam. Kilka czy kilkanaście górek 3 i 4 kategorii i MASA hopek, na takich moich typowych rundach regeneracyjnych czy popołudniowych które zazwyczaj mają około 50 kilometrów potrafię mieć ~800 metrów przewyższeń, bywa ciężko bo góralem nie jestem, za dużo
@Leniwiec1: tak jak napisałem, poprzednie lato było afrykańskie, ale to może być mocno #!$%@?, nie ma reguły. do października można jeździć raczej, później już występuje coraz większe ryzyko opadów śniegu, ale znowu patrząc na zeszły rok to pierwszy śnieg spadł w połowie grudnia jakoś :)