Wpis z mikrobloga

Kolejny wpis do #przegryw oraz #feels waszego mesjasza.

Laska poznana przez #badoo.
Spotykamy się w silesii w thai express na kolacji, zamawiamy swoje dania. Ona całkowicie nic się nie odzywa ja tylko naganiam gadke, ona siedzi zajada ryż z kurczakiem na ostro. Jedyne co mówi to no, ok, hehe. Dziewczyna taka 5,5/10, przez gg była taka rozgadana a tu nic. Po zjedzonym posiłku zaproponowałem spacer, zgodziła się machając głową. Przez cały park chorzowski czyli około 30 minut spaceru z jej ust wyleciało raptem 10 słów. Odprowadziłem ją do domu, gdzie pożegnała mnie buziakiem a widziałem że chciała więcej. Dobrze do domu nie wróciłem a dostałem od niej tyle sms że więcej w nich się rozpisała, niż powiedziała przez całe spotkanie. Wiem że jestem samotnym przegrywem ale na sms czy coś z tego będzie, odpowiedziałem że nie. Także kolejny tydzień samotności do kolekcji, ale jak dobrze wiecie 2 maja idę na szybkie randki więc tam może coś wyjdzie albo kolejny szczegółowy wpis.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Witaj w świecie wielkich marzeń, i bolesnej prawdy. Świecie którym widziałeś w niej oparcie, dałeś serce. Teraz bez serca siadaj w kółeczku takich samych osób, otulimy Cię, zrozumiemy, lecz nie damy zapomnieć. Witaj w świecie przegrywów i mocnych feelsów.
Pobierz Przegrywens - Kolejny wpis do #przegryw oraz #feels waszego mesjasza.

Laska poznan...
źródło: comment_krvzRow5IhIKkGUk4Fh7MMaIjwf56E4x.jpg
  • 58
@Przegrywens: Ja mówię na głos o tym o czym niektórzy bali by się pomyśleć. Co w czasach kłamstwa,sztuczności,udawania,taniego kozactwa przysparza wielu problemów ludzie się obrażają ale #!$%@? tam. A Ty rób jak uważasz i nie pytaj łosi w necie bo nikt za Ciebie nie wybierze.
@Przegrywens: może jakaś #tfnbf czy coś i ją onieśmieliłeś, albo pierwszy raz z piwnicy wyszła od dłuższego czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak mam taką sytuację że zero odpowiedzi to zaczynam zadawać pytania.
Też nie cierpię takich sytuacji i tego spojrzenia: "Jestem damą, zabawiaj mnie moja małpko, opowiadaj mi o wszystkim i nie oczekuj na odpowiedź. Sama zdecyduję czy jesteś jej godzien."
@Przegrywens: i dlatego bez sensu gadac dlugo przez neta. Umowic sie jak najszybciej i sie spotkac. Chociaz jak dla mnie pierwsze spotkanie na kolacje? Pierwsze spotkanie to powinno byc na luzie typu kawka herbatka piwko drink. Poki druga osoba bedzie spieta nic fajnego nie wychodzi
@Przegrywens: Przepraszam. Wybacz mi bo zbłądziłem. Musisz ściemniać.

Pewien znajomy wojskowy ma testy psychologiczne co jakiś czas. No i go pytam: "jak Ty stary zdajesz te testy psychologiczne przecież to podchwytliwe i stresujące" a on mi odpowiada tak Myślę co bym odpowiedział i pisze odwrotnie od tego co pomyślałem więc to jakaś metoda na podryw też może.
Ja mówię na głos o tym o czym niektórzy bali by się pomyśleć. Co w czasach kłamstwa,sztuczności,udawania,taniego kozactwa przysparza wielu problemów ludzie się obrażają ale #!$%@? tam.


@mamferiearodzicowniemawdomu: ale bywają też tacy, co się nie obrażają ? i np. wynika z tego coś pozytywnego