Wpis z mikrobloga

Takie małe wnioski dotyczące polskiej edycji #hellskitchen i #gorzkiezale , bo tak spierdzielić format potrafi tylko Polsat...
Sezon pierwszy
Profesjonaliści: 9 (Paulina, Łukasz, Arek, Carmelo, Aldona, Grzesiek, Monika, Michał, Rafał)
Amatorzy: 5 (Kaśka, Sylwia, Adam, Agata, Ewa)

9 na 14 to profesjonaliści
Pierwszy ukończony (mając na myśli ukończony to mam na myśli wydanie wszystkiego w dobrym czasie) serwis przez którąś z ekip- odcinek trzeci

Sezon drugi
Oszczędzę wymienianie amatorów i wymienię tylko profesjonalistów
Piotr, Bartek, Damian, Michał, Paulina, Maciej (suma 6)
Odejmując tych co dołączyli do programu "w trakcie" to mamy tylko TRZECH profesjonalistów...
6 na 19 (liczę Beatę i Mirka) to profesjonaliści

Pierwszy ukończony serwis - odcinek czwarty

Sezon trzeci
Profesjonaliści (Marcin, Szromu, Klaudia i Roland)
4 na 14 to profesjonaliści

Pierwszy ukończony serwis - odcinek siódmy...

Wniosek jest prosty - im mniej profesjonalistów tym gorszy sezon...

Czekam na czwartą "edycje" szou, gdzie Amaro bierze samych amatorów a pierwszy (i jedyny serwis) ukończą w finale...
  • 8
@franaa: U Ramsaya motyw z "kapitanem drużyny" był tylko dwa razy.
U nas głównie obrywa kapitan, jeśli ktoś przyrządzi źle danie - czemu nie wywali tego co spieprzył danie tylko kapitana, bo nie zauważył, że jest lipne?
Gdzie jakikolwiek podział na sekcje? Dwóch zajmuje się przystawkami, jeden odpowiada za ryby, następny za mięso, następny za dodatki do dań itd.
A u nas? Każdy za wszystko jest odpowiedzialny...
@xDawidMx: Zapomniałeś o najważniejszej rzeczy moim zdaniem.
1 sezon - trochę umiejętności dużo chęci
2 sezon - trochę umiejętności trochę chęci
3 sezon - ani umiejętności ani chęci ( łee może amaro powinien nas wszystkich wyrzucić ? )
Przecież oni nawet nie próbują. Ostatni odcinek już był tak dramatyczny ( kolejny nieudany serwis) że przecież Amaro musiał się wziąć za dyrygowanie nimi bo by nic nie wydali.
W 1 sezonie wywalali
@xDawidMx: W sumie Kaśka to taki fenomen. Ani razu nie wyleciała, Amaro chyba tez jakoś specjalnie jej nie tyra. Jak szefowała to ogarniała serwis w miarę. Nawet Łukasz miał wyjazd do domu w 1 części a ta nic, siedzi i robi co trzeba. Chyba jedyna co coś próbuje tylko pewności siebie nie ma.
Ja myślę, że będzie Marcin i Kaśka w finale. Ciągnie ich do siebie to i zrobią z tego