Wpis z mikrobloga

#permdlacauki #ama #korwin
Rzadko bywam dumny z Wykopu... ale jak już mogę być dumny to po całości :D

1. AMA wyszło epicko... mimo, że załapałem się na sam poczatek to ilość pytań na min. była ponad setkę XD


2. Poz wzgledem ilości pytań (ponad > 3000) jak i wykopów ( ponad > 8300 )... Korwin bije na głowę AMA z Dudą (ponad > 2500 pytań i > 4600 wykopów) ... gdyby całe społeczeństwo tak na niego głosowało to nie dość, że by został z miejsca prezydentem to jeszcze by ludzie mu świątynię wybudowali z rozpędu XD

3. Mimo ponad 3000 pytań udało mu się odpowiedzieć na ponad 100 ( dokł. 111 ) + smieszkowanie na mikro ^ ^. To kolejna masakracja Dudy który odpowiedział ledwie na 54 pytania i uciekł :D

4. Aż mi się żal @FilozofujacaCalka zrobiło ( ) to już nawet nie masakracja... to jak by walec z ziemią zrównał XD

5. Cieszę się ze mogłem wziąć udział w tym epickim threadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6. No i po drodze serwery siadły... Wykopeffect na Wykopie XD.
  • 21
@ajuto00: Ja z kolei nigdy nie zrozumiem fascynacji jakimiś raperami, to chyba jakieś kompleksy patologiczne. Przecież to zwykłe Sebixy, skleci taki kilka wyrazów w formie wierszowanej a czasem nawet i bez tego byle by był "flow" dorzuci bit i gotowe... a potem och, ach młody dresik pod blokiem katuje głośniczek swojej komórki Peją czy innym Scyzorykiem i myśli, że jest fajny. Na co to?
@FlaszGordon: ja ogólnie nie rozumiem fascynacji idolami, można kogoś szanować, lubić, można też mówić, że mądrze mówi, nieźle rapuje, dobrze śpiewa, ale żeby przejmować się tym, jak jest postrzegany? jest tu już jakaś niezdrowa fascynacja, jakaś dobrowolna zatrata własnego indywidualizmu. Zawsze powinniśmy my być najważniejsi, liberalizm tak mówi, niektóre kuce zapominają i altruistycznie zatracają siebie w kampanii. Czy to nie jest już jakaś forma komunizmu? ( ͡° ͜ʖ ͡
@wrednota: Spokojnie... Duda też miał swoją świtę na wykopie... poza tym co do czasu, to przecież sam określił ile go na Wykop przeznaczy, nikt go nie wyrzucał nikt go na siłę nie trzymał :) .
Zrobiłem tylko czyste porównanie które z każdą kolejną godziną się zmienia. Poza tym sama ilość osób zainteresowanych już chyba o czymś świadczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ps. Właśnie zerknąłem znowu na ilość
@FlaszGordon: nic epickiego w tym żenującym ama nie było. korwin nie powiedział jeszcze nic, czego wszyscy inni by nie wiedzieli. omijał niewygodne pytania, czasami odpowiadał tylko na część pytań.

na przykład powiedział, że co prawda nie ma dowodów na zachodnią inspirację majdanu, ale tak było. nie odpowiedział natomiast na pytanie (zawarte w tym samym wpisie), czy uważa, że takie #!$%@? szkodzi interesom międzynarodowym Polski.

bardoz słabe ama, tylko troszkę lepsze od