Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem z laptopem. Po włączeniu wszystko działa normalnie, słychać ruszający dysk twardy, ale na wyświetlaczu nic się nie pokazuje. Po pewnym czasie "włącza się" i wszystko działa jak gdyby nigdy nic. Tylko najgorsze, że to "po pewnym czasie" to czasami 5 min., a czasami 40 min.? Jakieś pomysły? Co to może być? Wszystko przedmuchałem powietrzem, z kurzu żeby to wykluczyć. #komputery #laptopy #niedziala

Wołam ekspertów @naprawalaptopow

Dzięki wszystkim z góry za pomoc.
  • 19
@bielas05: jaki laps? Jeśli na ekranie nie pokazuje się obraz to najprawdopodobniej uszkodzona jest grafika. Jak podłączysz inny monitor lub TV do lapka pewnie tak samo będzie się zachowywał. 2 tyg temu nowy laptop miał podobne objawy i okazało się że do wymiany był uszkodzony procesor.
@bielas05 @kokos33 : patrze na szybko i widzę że te lapki mają intela. Zobacz czy masz dodatkową kartę graficzną czy tylko Integra. Od biedy może być spowodowane przez stery. Ściągnij lenovo update tool to sprawdzi Ci jakie masz stery i zaktualizuje bez problemu. A lapki w których proc padał do były też Lenovo ; -)
W #wot nie gram dzisiaj bo biją :-(