Wpis z mikrobloga

Ech ci "Ubuntu users"


@maybe: unbutu user no more ;) znajde lepsza wersje i o to chodzi a nie jakies gimnastyki

nieopatrznie wpisane polecenie lub wykonanie skryptu może spowodować awarię systemu/usunięcie wszystkiego/etc


@maybe: bez obrazy dla milosnikow ubutu ale to chyba nie o to chodzi, co :D ??
wcale nie da sie tego samego zrobić na OS X lub Windowsie lel


@LuK1337: nie twierdzę że nie da się tego zrobić na innych systemach. Nie użytkownik ma być idealny tylko system powinien i do tego powinniśmy dążyć.
@maybe kolega odważny bardzo ukrywający się pod nowym kontem próbuje wyśmiać użytkownika nowego w linuxie dlatego, że linux jest nie dopracowany. Mam rację czy nie ?
Znajdź mi ten idealny system tip: to nie windows.


@LuK1337: powiedz dlaczego zwodzisz ? Powtarzam ci, że nie chodzi o windows czy jakis inny system. Chodzi o to, że jeżeli chcielibyście żeby ubuntu miał coraz wiecej uzytkownikow i zawladnął światem ;) To nie może on być tylko dla ludzi, którzy są fachowcami w komputerach. System musi być dopracowany i dostosowany dla kazdego użytkownika. System ma dążyć do doskonałości nie odwrotnie.
Koleś
Protip na przyszlosc - sudo . Zaden system nie jest idealny, ale wlasnie o to chodzi, zeby taki lebiega jak ty wiecej szkod nie narobil niz pozytku majac pelna kontrole nad systemem : ). Po to sa hasla i konta z odpowiednimi uprawnieniami w kazdym systemie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ssssssssindriiiiiiiiiiiiiii: no i dzięki i o to chodzi mogę być i lebiegą i pewnie jestem ale ludzie
Co do instalacji programów, masz centrum oprogramowania Ubuntu, w którym zaznaczasz co instalować


@fervi: wiem ale faktycznie ta poprzednia wersja to byla sieczka, w centrum oprogramowania nie bylo tego co chcialem i caly czas wieszal sie a zrootowac sie nie dalo.
Teraz jestem na duzo lepszej i stabilniejszej wersji. Tak w ogole to mi chodzi o OpenBazaar.
Sorki ale mamy XXI wiek a tu jescze trzeba wpisywac polecenia z klawiatury, ja
@pawlo74: Cóż - konsola w systemach komputerowych jest bardzo ważna wbrew pozorom
Niemniej cóż - nie wiem o co chodzi z OpenBazaar, ale masz w centrum owego gita :P