Wpis z mikrobloga

@paprykarzszczecinski1: nie mam zbytnio talentu do pisania, łatwiej by mi było odpowiedzieć na pytania. Minusy: jeden przycisk, przez co przycisk wstecz jest na dodatkowej belce. Nie znalazłem też opcji przypisania kontaktu do danej karty sim a poprzedni telefon miał. Głośnik umieszczony na dole łatwo zasłonić ręką i nie jest jakiś super ale nie jest też zły. Jeśli chodzi o plusy to praktycznie wszystko: rozmiar, ekran, jakość wykonania.
@psposki: Mam go dobę z kawałkiem, nie zauważyłem żadnych problemów ze stabilnością, jeśli chodzi o wydajność to instalacja czy otwieranie aplikacji są błyskawiczne, niestety praktycznie nie gram w gry by tam ocenić. W antutu pokazał ok. 40 000 punktów.
@psposki: ma byc, tym bardziej, ze k3 note lenovo ma.
Mialem CM12 na moto g lte , potem kupilem meizu m1 note do testow i mowie szczerze - nie tesknilem za lolipopem wgl. Dla mnie, dotychczas najlepszym androidem jaki mialem to m1 note z flyme os, ten system nie po prostu zaczarował. Wgrałem Nova Launcher i usunalem, bo mi przeszkadzała.
@Pirzu: Działa u Ciebie opcja automatycznej jasności ekranu? U mnie chyba działała ale przestała po tym, gdy ręcznie zmieniłem poziom jasności. Teraz niezależnie czy włączę automatyczne czy nie to jest tak jak ustawione na suwaku. Sprawdzałem sensor w CPU-Z i wartość w luxach się zmieniała wiec sensor działa.
@antarct: juz nie mam. Musisz włączy automatyczne i możesz ustawić i tak czy ma być ogólnie ciemno lub jasno. Nie jest auto lub manual tylko możesz połączyć
@psposki: Flyme OS jest mega płynny i działa niesamowicei szybko, dużo szybeciej niz moto g na czystym andku, apk szybciej sie instalują.
IGZO jest energoszczedny ale i zarazem ma bardzo dobre kolory i katy widzenia.
@psposki: w pełni zgadzam się z @Pirzu - żadnych lagów czy niestabilności. Puściłem dziś androbench na meizu i moto g 2014 kolegi, meizu jest od dwóch do trzech razy szybszy w operacjach dyskowych.
@Pirzu: jednak miałem problem z autojasnością ale pomogła solucja z fb meizu - odpalenie kalibracji czujnika zbliżeniowego i od prawie doby wszystko jest ok.