Wpis z mikrobloga

@reaper6161: Nie bierz tego acera. Powaga wróciłem po raz 7 z x-koma w ciagu poltora tygodnia. Dostałem 3, TRZY, t-r-z-y razy z rzędu #!$%@?. 1x głośniki, 2x #!$%@? grafika (840m). Szok, niedowierzanie.

moze bedziesz mial wiecej szczescia jesli juz wziales.

Ja bralem wersje z i7.
@Nero12: Dzięki za przestrogę, na pewno wezme twoja opinie pod uwagę ;-)

Edit. A procedura reklamacji jak przebiegła? Bezproblemowo za każdym razem? I rozumiem kupowales w x-kom?
@reaper6161: Wiesz, bebechy mają wszystkie podobne, kwestia montażu co najwyżej. Nie chcę oczerniać bezmyślnie, może po prostu z jednej linii zeszły #!$%@?. Nie wnikam, ja będe unikał acera na pewno po takiej traumie.

X-kom bez problemu, za 7 wizytą już sam byłem mocno obcesowy i polszczyzna się zdegradowała "Panowie no #!$%@?, 3 razy?!" xD Zwrot pieniędzy na końcu. Wymiany w ciągu max 1-2 dni szły.

Teraz pewnie to: http://www.x-kom.pl/p/238176-notebook-laptop-15-6-asus-r510jk-dm009-12-i7-4710hq-12gb-256ssd-dvd-gtx850.html#

Najgorsze,
@Nero12: Fakt, sytuacja co najmniej irytująca, trzy razy zwracać sprzęt ( ͡º ͜ʖ͡º) Ale pocieszające jest to, że nie próbowali jakoś odwracać kota ogonem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do Acera to ja narzekać nie mogę, mam jednego już 3 lata i obyło się bez usterek jak na razie. Więc rzeczywiście mogłeś trafić na jakąś wadliwą serię. A masz może jakieś doświadczenie