Wpis z mikrobloga

i7 870 (4r 8w) 2,9GHz stock - kupiłem rok temu za 400zł
4GB Ram DDR3 - ~~120zł
Gainward GTX 570 1,28GB - 330zł w grudniu
Zasilacz mam 600W OCZ StealthXStream 2, nie było wtedy 500 a ten był w prawie tej samej cenie jak 3-4 lata temu składałem komputer. 500W OCZ SXS2 na allegro widzę używke za ok 130zł
Płyta główna pod ten socket ok 200zł
Jakiś dysk używany za 100zł
+ Obudowa ~100zł

Procesor jeszcze długo pożyje, GTA 5 używa go w ok 50-70%, a Battlefield 4 nie przekracza 50%. Zapewne z lepsza grafika by było wieksze użycie :)
I wychodzi 1380zł nie tak drogo jakby się wydawało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ustawienia B. Wysokie, Cienie wysokie i tekstury średnie - Potrzebowałbym 2GB pamięci w karcie graficznej żeby tekstury na wyższych odpalić, bo były ostre spadki FPS jak próbowałem. Na tych ustawieniach mogę śmiało powiedzieć że przy 1080p mam stałe 50-60fps, jedynie w San Andreas zauważyłem że mam mniej, 40-50fps ale na szczescie rzadko tam bywam :D

Tutaj można zobaczyć moje ustawienia i więcej zdjęć z gry: http://imgur.com/a/kRweZ

#pcmasterrace #komputery #konsole
#gtav
maxver - i7 870 (4r 8w) 2,9GHz stock - kupiłem rok temu za 400zł
4GB Ram DDR3 - ~~12...

źródło: comment_THme07fFEpGyU9cYRMzEUi0gprJXUxaJ.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@maxver: sterowniki do grafy najnowsze dedykowane pod gta, co do sterowników do chipsetu i sata nie przypominam sobie żebym instalowal, wydaje mi się że win sam je instaluje czy się mylę? Jak bede w domu to odpalę HD tune'a
  • Odpowiedz
@maxver: zainstalowałem sterowniki do chipsetu i sata, w hd tune dysk bez zadnych bad sektorów sredni odczyt 110mb/s bez spadków, jeszcze puszcze defragmentacje i zobaczymy czy to coś da
  • Odpowiedz