Wpis z mikrobloga

@pogop: Nie jestem zwolennikiem ozonowania bo gówno daje i trzeba by go robić co 2 miesiące żeby było skuteczne, ale powiem tylko że ozonator z alledrogo poniżej 200-300 zł to zabawka dla dzieci która musiała by chodzić w aucie 10-14 godzin żeby była skuteczna. Powodzenia życzę.
Absolutne minimum to 3-5 gramów ozonu na godzinę.
@pogop: ozonowanie kosztuje tylko tyle co zakup ozonatora - dobrego ozonatora. potem jest bezkosztowe w obsłudze póki nie zdechnie, wiec dobra taktyka to robić po 5 ozonowań dziennie za 20zł, niż jedno za 150 raz na trzy dni...
@Afropolon: to, że dobry ozonator to wydatek rzędu 300-400+ zł zgodze się. To, że gówno daje - nie! ozonowanie to najskuteczniejsza naturalna metoda dezynfekcji... na jakiej zasadzie działają nowoczesne oczyszczalnie? jaka woda płynie w kranie? coraz mniej chloru - ozonowana w większości.
@emmwuu: Piszę z autopsji, mam auto z tak zajeb*** klimą że możesz Pan tam ozonator na tydzień wstawić aż fotele poszarzeją, gwarantuje że nie dalej niż po 2 dniach będzie dawało skarpetami.
Jak oczyścisz skutecznie to cię kolego ozłocę !
@WatchYourBack: @Kejran: @emmwuu: Było robione :
- ozonowanie ( 3 razy, w różnych stacjach )
- wymiana filtra ( kilka krotnie, za każdym razem filtr węglowy )
- auto zadbane i czyste w środku
- czyszczone jakąś lancą chemiczną przez ASO Toyota za cenę za którą mógłbym zaproponować program kosmiczny Sudanowi
- sam czyściłem skraplacz dezynfekującymi środkami grzybobójczymi.
- przetestowałem środki Wurth'a , K2 , Plak i innych firm
Afropolon - @WatchYourBack: @Kejran: @emmwuu: Było robione :
- ozonowanie ( 3 razy, ...

źródło: comment_0HBFmjBKAhe9RY9hMmEq9mi7rgfkf2gF.jpg

Pobierz