Wpis z mikrobloga

@Tank1991: No krul dzisiaj mówił w tefauenie (prawie wszystkie konserwy co nienawidzo tefauenu oglądały bo Jonasz xD), że drugą damę pokaże jak się dostanie do drugiej tury xD Jeszcze nie zdecydował z którą kochanką bardziej mu do twarzy xD
@Spaceman_: woła, podaje link, przeciętny gimnazjalista by sie domyslil o co chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°) (ale nie moderacja xDD)
@SuperPunia: xDDDD idol kuców-stulejów, 8 zon, pewnie patrza na niego jak na bożka xD (a potem jak sie jakas dziewczyna na zywo trafi to wielkie hur dur ze kontakt urwany po tym jak mowia ze glosuja na korwina ktory chce odebrac kobietom prawa wyborcze; kobiety tak bardzo
woła, podaje link, przeciętny gimnazjalista by sie domyslil o co chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°) (ale nie moderacja xDD)


@Tank1991: kolego ile razy mam to tłumaczyć. Reklama jest dozwolona. Zabronione jest nawoływanie do zakopywania.
@Tank1991: Bo słowa Janusza są jak pismo święte. Gdy coś jest kontrowersyjne, chamskie, obraźliwe i obrzydliwe to kuce mówią, że to metafora i to nie wolno tak dosłownie tego czytać xD Zabawa w "co autor miał na myśli", niczym na języku polskim w gimbazie xD
@Spaceman_: kolego:
pkt 5 paragraf 6:

Użytkownicy są zobowiązani do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu manipulowanie treściami lub wynikami Znalezisk w Serwisie Wykop.pl, do nie spamowania Serwisu Wykop.pl oraz do powstrzymywania się od jakichkolwiek działań mogących utrudnić lub zakłócić funkcjonowanie Serwisu Wykop.pl i korzystanie z usług Serwisu Wykop.pl w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.
od jakichkolwiek działań


@Tank1991: ja przedstawiam jak to wygląda w praktyce. Niedawno zgłosiłem wpis manipulacyjny i został rozpatrzony pozytywnie. Chcesz zobaczyć?

w sposób uciążliwy dla innych Użytkowników.


@Tank1991: a takie wołanie nie jest uciążliwe dla innych użytkowników (to przecież jeden wpis bez spamowania w tagach).