Wpis z mikrobloga

Nagrywałem sobie filmy sjcamem4000 i wczoraj nagrałem pierwszy materiał (swój trening ponad godzinę i 30 minut), w kamerze miałem ustawione żeby co 3 mintuy kręciła nowy film, i tak nakręciła niestety nie wszystkie się otwierają, 3 ostatnie wyskakuje taki błąd, dzisiaj nakręciłem film jak z kumplem łazimy po mieście żeby sprawdzić jakość tej kamerki w końcu, i normalnie mam 2 filmy po 1.5gb ale wyskakuje taki błąd, co może być nie tak?

///Kupiłem kartę oryginalną Toshiba UHS class 10, i nadal to samo, nagrałem parę filmów, parę zdjęć zrobiłem, i było okej aż nagle znowu nagrałem 3 następne filmiki z czego jeden sam z siebie jest uszkodzony... Co może być nie tak? Ma ktoś jakiś pomysł? (Przepraszam ze odświeżam i napisałem nowy post, ale teraz nie mam już żadnego pomysłu)
#pytanie #pytaniedoeksperta #sj4000 #sjcam #gopro #microsd
maximus481 - Nagrywałem sobie filmy sjcamem4000 i wczoraj nagrałem pierwszy materiał ...

źródło: comment_wSt3IOlAyMFYHubztTVqvAt6bttoj8wV.jpg

Pobierz
  • 5
@maximus481: że tak zapytam, czy kartę formatowałeś w kamerce? Swoją drogą ja zawsze kupuję karty sandiska i nie mam kłopotów w różnych urządzeniach. Kiedyś zawsze miałem kłopoty z kingstonem :-(