Wpis z mikrobloga

Ah te metody wp ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przeczytałem wcześniej wywiad z #korwin na wp i byłem zaskoczony tym jak mimo tytułu pozytywny odbiór wywołał. Przejrzałem komentarze i wszystkie były pozytywnie o #jkm jak to niektórzy go nie popierają, ale tutaj ma 100% racji itp.

Teraz przeglądam mirko i widzę jak niektórzy wróżą spadek poparcia przez ten wywiad. Wniosek, że zapewne nawet nie przejrzeli wywiadu i komentarzy jakie wywołał.

Patrze link jakiegoś mirka. No jakiś inny ten wywiad. Komentarze też inne. Sprawdzam link czy to ten sam, który 4h wcześniej udostępniłem. Ten sam.

Co zrobiło wp?
Wywiad miał zbyt dobry wydźwięk, więc zmieniono tytuł. Wcześniej traktował o strzelaniu do górników (mimo wszystko ludzie dobrze to odebrali, popierali nazwanie tego rabunkiem), teraz zamienili go na polskich snajperów.
Wcześniej top 3 komentarze po 700 łapek w górę wyrażające poparcie dla Korwina. Teraz zamienione na komentarze negatywne ( kolejno 800, 600, 500 łapek w górę). Zmieniono również wstęp, bo tamten miał zbyt dobry wydźwięk :v (z rabusi górników na polskich snajperów)

Nie sądziłem, że takie rzeczy się odwala ( ͡° ʖ̯ ͡°)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1027139,title,Janusz-Korwin-Mikke-dla-WP-zamach-w-Smolensku-to-moglo-byc-dzielo-ludzi-z-b-WSI,wid,17449668,wiadomosc.html?ticaid=114b15

#korwin #smutlem #manipulacja #lewackapropaganda #2zdrajcy #4kuce
źródło: comment_idmFgzaRa4k2Tp7UySQ6pYZkjH4CsVsB.jpg
  • 3