Wpis z mikrobloga

@Theos: Tuchel ma ofertę od Hamburga i chyba się zgodził, ale obejmie ich tylko w przypadku gdy się utrzymają. Bild to też loteria czasami wymyślają bzdury, czasami podają wiarygodne informacje, ale chyba Klopp już nie ma pomysłu na Borussię, więc powiedzmy, że jestem w stanie uwierzyć w prawdziwość informacji.
kolego, HSV dziś zatrudniło Labbadię na 15 miesięcy, bo Tuchel nie chciał ich objąć przez ryzyko trenowania drużyny w 2. BuLi.


@Theos: O to widzę, że nie jestem na bieżąco :P W każdym bądź razie Tuchel jest wysokoceniony w Niemczech i jestem ciekaw jak mógłby sobie poradzić w Borussii. Klopp pewnie dostanie ofertę od City tak jak Benitez, Ancelotti i Sabella ͡(° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_2NG3WG8GDxIdfAGev0PmXtHAnQIDO7JP.jpg
@Theos: news miesiąca jeśli to prawda. Jeśli do końca dnia nie będzie dementi od Kloppa to znaczy że coś jest na rzeczy. No cóż, kapitan ucieka ze statku ostatni.
@Pustulka: na miejscu shake'a z tej gromadki kandydatów sprawdziłbym Kloppa. Chociaż, jak wcześniej zauważyłeś na mirko, City potrzebuje przebudowy a Klopp miał pecha ostatnio w robieniu kasowych transferów.
@appylan: tylko ze on opuści statek, który nie zatonął, a tylko wyraźnie był spóźniony na mecie. Z tonącego statku ucieka ostatni, z tego, który przypłynął może sobie ot tak uciec, zwłaszcza jak jest wypalony.