Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki, mam rozwiązanie dla tych, którzy męczą się z tą nieszczęsną aktualizacją i notorycznie rozłączającym się launcherem Social Club przy GTAV.
1. Włażę na katproxy, zasysam plik torrenta dla GTA V o rozmiarze 60.06 GB
2. Odpalam plik klientem torrenta, wskazuję miejsce zapisu na folder z zainstalowanym GTAV
3. Wyłączam automatyczne uruchamienie ściągania oraz tworzenie podkatalogu
4. Wymuszam sprawdzenie plików
5. uTorrent wykrywa, że 90-parę procent mam już na dysku, więc zaciąga sobie brakujące 5GB
6. Launcherem dociągam brakujące 35MB
7. PROFIT
#gtav #torrenty #piratujo #niemazaco
  • 9
O przepraszam jaśnie panie, że zamiast zapłacić o połowę więcej za wersję Steam, to jak gnida postanowiłem zaoszczędzić 80zł i kupić grę w pudełku z polskiej dystrybucji. Albo że nie kupiłem steam keya 4 miesiące temu od jakiegoś chińczyka/ruska, zanim wprowadzili blokadę regionalną. Nie interesuje mnie co było wiadomo ani jak Tobie ściąga się gra. Ludzie pokupowali swoje gry legalnie w pudle preorderem, więc dzielę się postem, żeby im pomóc, a twoje
@MrNothin: Bałbym się ściągać od gościa z 300 punktami, a linka nie chcę wklejać, ale jak wklepiesz "grand theft auto v" to znajdziesz "Grand Theft Auto V (2015) PC With All DLC" od uploadera, który ma ponad 8000 punktów. Mi z tego poszło. Jak autor ma koronę przy nicku, to zaufany;)
Ściągnąłem ten plik, ale on jest chyba do zamontowania przez np PowerISO. Jak odpalić ten plik, wyłączyć tworzenie podkatalogu i wymusić sprawdzianie plików np przez uTorrenty?
Nie jestem into piractwo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dulcis: Ja używałem torrenta, w którym są wrzucone pliki luzem. W uTorrentach od razu przy dodawaniu masz opcje "utwórz folder" oraz "uruchom automatycznie" czy jakoś tak. Odznacz to, dodaj, wybierz z listy gta, włącz sprawdzanie plików i dociągnij resztę. Ale widzę, że już na mega są także wrzucone pliki, gdzieś tu link po mirko lata :)