Wpis z mikrobloga

Dwie rzeczy mogę powiedzieć po dobie używania #lumia640

1) Osoba odpowiedzialna za umiejscowienie otworu głośnika powinna wisieć za jaja.
Jak telefon leży na biurku lub innej płaskiej powierzchni to ten otwór jest całkiem zakryty i pięknie tłumi wszelkie dźwięki...

2) Bateria, mimo, że pojemniejsza niż w mojej L620 to ucieka szybciej...

Mimo wszystko i tak jestem zadowolony, bo nie ma porównania w szybkości i płynności działania.
Fajną rzeczą jest też posortowanie ustawień i możliwość ich przypinania do ekranu z update 2

#windowsphone #bojowkawindowsphone
  • 10
@kravi93: Wrzucę screen z insidera. Ale ogólnie bateria nie wytrzyma doby przy wlaczonym internecie i korzystaniu normalnym z telefonu w ciagu dnia.

Jak telefon leży i pachnie to traci 2-3% na godzinę...

Ja mam wersję LTE ale mam ustawione max 3G
@monkeyshrines: Jak z głośnością dzwonków, jakością rozmów, oraz jakości dźwięku z głośnika ? Też mam l620 i będę zmieniał na 640 więc pasujesz idealnie aby odpowiedzieć na te pytania. Jak śmiga glance ? czy jak masz telefon w ciasnej kieszeni i ktoś dzwoni to musisz zablokować i odblokować ekran bo telefon nie reaguje na dotyk czy jest ok ?
Czy wywala aplikacje do pulpitu, oraz czy cięższe strony tną ?
@r5678: Głośność ogólne jest dużo większą niż w L620. Jakość rozmów bez różnicy praktycznie.
Glance jest jakiś inny bo nie pokazuje ani daty ani np wydarzeń z kalendarza a na 620 mi pokazuje...
Ani razu nie zdarzyło się aby się telefon zaciął choćby na chwilkę. Czuję się jakbym przełączył film z 24 na 60 fps, tak płynnie wszystko chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@monkeyshrines: Hmm.. Rozumiem, że w glance masz wszystko ustawione i powłączane ?. bo datę wszak można wł i wył. To samo powiadomienia z kalendarza.
A wyświetlacz jak wrażenia, lepszy od 620, bez różnicy czy gorszy ?