Wpis z mikrobloga

@fabek miałem się podzielić opiniami po sunifiramie
to tak:
- działanie poznawcze, zdolność zapamiętywania, kreatywność itd stanowczo na plus, podobnie do piracetamu i noopeptu (przy czym zaznaczam, że noopept nie daje takich efektów na mnie jak wszyscy opisują)
- sny bardziej realne, do tego stopnia, że miałem taką opcję, że śniło mi się, że kumpela zginęła w pożarze i byłem zszokowany jak ją spotkałem na wydziale ;)
- na motywację i skupienie raczej nie wpływa, przynajmniej u mnie ale ogólnie mam z tym problem
- minusem jest: drażliwość i senność. Drażliwość do tego stopnia, że odstawiłem na pewien czas bo już ciężko mi było się dogadać z ludźmi. Jeżeli chodzi o senność, nakładało się to też z okresem gdzie zarywałem sporo nocek, ale ogólnie mogłem spać całymi dniami. Wstawałem, coś porobiłem, drzemka i tak w kółko. Po odstawieniu, po jakimś czasie obie rzeczy ustały.
- alkohol - STANOWCZO NIE, za każdym razem jak piłem to zgon totalny, do tego stopnia, że nie mogłem ustać na nogach, a to mi się nie zdarza

druga sprawa:
niech ktoś rzuci refem (chyba, że można robić zakupy na swojego :P) do powdercity bo chcę zamówienie zrobić

#nootropy #sunifiram #noopept
  • 23
  • Odpowiedz
  • 0
@dorszcz: przez ten czas rowniez mialem okazje spróbować, jednak byl to dwukrotny wyskok. Ciekawe bylo pojawienie sie jakby glupawki i niezlego humoru ;) interesuje mnie dlugofalowy efekt, czy potrzeba uzupelniac choline cdp czy sie obejdzie bez ;)
  • Odpowiedz
@dorszcz: Zrobiłem krótką przerwę, nie bylem pewien czy to przez noopka, ale przez 2 dni się czułem jak po 2-3 piwach non stop, kręcenie w głowie itp.. mimo że wcinałem po dwa jajka rano. Wrócę może za jakiś tydzień..
  • Odpowiedz
@fabek: hurtowo szamię jaja, więc w cholinę nie inwestuję :) chociaż z PC nie wychodzi tak drogo. Z tym humorem u mnie to akurat tak, że od małego taki ze mnie śmieszek więc u mnie to żaden wyznacznik ;)
sorry, że tak późno opisałem cumplu ;)
@ttinyowski: a jak się czułeś jak byłeś on?
  • Odpowiedz
@ttinyowski: to robota noopeptu na 100% takie zawroty głowy, dziwne samopoczucie - poźniej pogorszenie pamięci krótkotrwałej, trzeba uzupełnić cholinę właśnie.
  • Odpowiedz
@project: ja się bawiłem tylko pira, noo i suni. Na tym powdercity mają "nootropic stack" kilka nootropów w ilościach takich że coś tam można poczuć za 26$
  • Odpowiedz