Wpis z mikrobloga

Właśnie przyszły do mnie AKG Y45BT (ʘʘ). W końcu brak kabli. Czuć tą wolność ( ͡ ͜ʖ ͡).
Jeśli ktoś ma jakieś pytania to chętnie odpowiem, bo wiem żę mało jest o nich recenzji i informacji.
Mogę je porównać do AKG K518DJ lub Soundmagic E30. Wiem, że to nie ta kategoria ale zawsze coś. Do odsłuchu mam Nexusa 4, Lenovo Y580 i iRiver'a T10 ().
#audioboners #pokazzakupy #bojowkaakg #chwalesie
Fauler - Właśnie przyszły do mnie AKG Y45BT (ʘ‿ʘ). W końcu brak kabli. Czuć tą wolnoś...

źródło: comment_lTv9S60tmr4yM9w7fAgl2EtNGJCufm9y.jpg

Pobierz
  • 14
@GregPelka: Ciężko mi tak szybko opisywać ich jakość dźwięku bo jestem mocno przyzwyczajony do 518, na których słucham muzyki od 6 lat. Przy pierwszych odsłuchach osobiście brakuje mi nisko schodzącego basu i dynamiki ale to wynika z mojego przyzwyczajenia do 518.
Brakuje też trochę wysokich tonów, tony średnie są według mnie bardzo przyjemnie i wszystkie wokale brzmią szczegółowo i wyraźnie to jest raczej mocna strona tych słuchawek.
W zwykłym połączeniu BT
@DeathName: Po dłuższym czasie zrezygnowałem z tych słuchawek. Dla osób, które lubią K518 bassu jest stanowczo za mało, nie jest on miękki, głęboki i dynamiczny. Poza tym nauszne na zimę nie zdawały egzaminu bo piździ i potrzebowałem czegoś pod czapkę. Teraz mam bezprzewodowe dokanałówki MEE Audio X-7 Plus i mają one dużo lepszy bass niż te AKG Y45BT (gorzej w przypadku X-7 jest z jakością wykonania ale to już inny temat).
@Fauler: wowowow, dziękuje bardzo za błyskawiczną odpowiedź! Moje K518 właściwie umierają, skracany miałem kabel a teraz ułamał mi się jack i musiałbym robić recabling (a jeden z axisów ma minimalnie pęknięcie), dlatego też pomyślałem o wymianie na coś z BT. Miałem nadzieję, że Y45BT będą w miarę odpowiednikiem, ale jeżeli bas nie jest tak miły jak w K518 to chyba nie ma co się za nie zabierać ( ͡° ʖ