Wpis z mikrobloga

@Middle-Earth:

No #!$%@? rzeczywiście. Może i tak jest jeśli chodzi o stuleje które nie wychodzą z piwnicy, przypadkiem poznają różowego 6/10 który nie wiadomo jakim cudem jest zainteresowany znajomością z takim kimś. Ale taki Pierce Brosnan może mieć każdą, przystojny, bogaty i tak dalej...
  • Odpowiedz
@Jelen_Szlachetny: ja to widze inaczej, ''kochanie kup mi batonika'', kochanie wraca do domu z cala siata slodyczy 'nie wiedzialem co kupic, wiec masz, to to i to...''

'mowilam, ze nie chce tyle slodyczy' 'oj kochanie chodz jedz' Wciskaja sprytnie na sile w nas, zeby nam dupy urosly. Pozniej juz nikt nas nie chce. Sprytne, przebiegle bestyje
  • Odpowiedz
'mowilam, ze nie chce tyle slodyczy' 'oj kochanie chodz jedz' Wciskaja sprytnie na sile w nas, zeby nam dupy urosly. Pozniej juz nikt nas nie chce. Sprytne, przebiegle bestyje


Nieźle się tłumaczysz, ale to tak nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mojwa: Bo jest wierzącym Irlandczykiem, a tacy się nie rozwodzą.
@Middle-Earth: Jeżeli kobieta przestaje być atrakcyjna fizycznie, facet zaczyna się częściej rozglądać. Nie znam kobiety, która byłaby warta zatrzymania przy sobie, gdyby przestała o siebie dbać.
Oczywiście mogą zaistnieć pewne szczególne okoliczności.
  • Odpowiedz
@mojwa: Nie, nie opieram go na dupie. Liczy się całokształt, to co ma się w głowie + wygląd. A że mam takie a nie inne gusta odnośnie tego, co w głowie, to zwykle przedkłada się na zadbany wygląd, więc wszystko można byłoby sprowadzić do oparcia związku na tym, co w główce (:
  • Odpowiedz
Nie znam kobiety, która byłaby warta zatrzymania przy sobie, gdyby przestała o siebie dbać.


@Francisco_dAnconia: to idzie tez w druga strone, tylko niestety taka przypadlosc dlugoletniego zwiazku, ludzie czuja sie swobodnie przy sobie.

Nie mam tez zamiaru latac 24h w makijazu przed facetem, zeby mu sie przypodobac.
  • Odpowiedz