Wpis z mikrobloga

@zaqwsxdsa: Kłamiąc w TV można przekonać lud do wszystkiego. Nie było rzetelnych informacji o Unii Europejskiej przed przystąpieniem do niej. Referendum było oparte na kłamstwie. Ludzie głosowali zupełnie za czymś innym.
  • Odpowiedz
@omar_is_coming: ja głosowałem dokładnie za tym co jest. To chyba dobrze ze ustawodawstwo UE ma priorytet nad naszym. Nie udało mi się przez lata dostrzec żadnego negatywnego efektu przyłączenia do Unii, za to pozytywnych milion
  • Odpowiedz
@Gert: "sami wybraliście", "Jesteście w niewoli u tych polityków których sami sobie wybraliście" - rozumiem że masz mniej niż 18 lat i nie możesz głosować oraz doskonale wiesz na kogo każdy wykopek głosował, że tak stawiasz sprawę - "WY JESTEŚCIE TEMU WINNI, JA UMYWAM RĘCEE"
  • Odpowiedz
@Sojerr: Nie wykopek, tylko społeczeństwo. I cóż, mam zarówno czynne jak i bierne prawo wyborcze, i korzystam regularnie. I ja ani nie czuje się zniewolony, ani nie jestem niezadowolony.
  • Odpowiedz
@mrafo:

Kurde, to ciężki poziom #!$%@? .

Czyli co? Prawacki i prawdziwie Polski Prezydent, zgładzony pod moskiewskim Piłatem, tfu Putinem, podpisał traktat rozbiorowy Polski i zgodził się na izraelsko-brukselską żydokomunistyczną okupacje, a teraz prawaki to przeklinają i nazywają lewackim wymysłem. Legitnie.( ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz