Wpis z mikrobloga

Wiecie dlaczego kupiłem oryginał #citiesskylines ?
Ściągnąłem pirata by obczaić co to za twór. Spodobał mi się ale jednocześnie śledziłem tag na wykopie i miałem ogromny ból dupy o mody których nie mogłem mieć. Co prawda zaraz ktoś wrzucił paczkę ale co nowy mod mam szukać bo forach paczek z modami? No i kupiłem. Dwa kliknięcia i mam co chce. Nie przekonał mnie do tego żaden drm, żaden mulitplayer, żadna kampania reklamowa. Po prostu społeczność i dostęp do niej. Thx paradox już zawsze jak mi się spodoba kupię ich grę za genialną politykę tak rzadką w porównaniu z innymi wydawcami.
#gry
  • 17
@Paluszek_rybny: to samo u mnie, sciagnalem z zatoki, obczailem co to za gierka, zobaczylem zajebisty potencjal i niezliczona ilosc modow i kupilem :) i tak sie juz ciagnie jedno miasto przez 3 tyg po pare godzin gry od czasu do czasu
@Paluszek_rybny: Już bardzo dawno temu przyrzekłem sobie, że nigdy nie spiratuję gry Paradoksu. I słowa w zasadzie dotrzymałem (wyjątkiem było, gdy byłem za granicą i nie miałem jak kupić gry w polskiej wersji językowej, ale później kupiłem oryginał). Paradox ma bardzo porządne podejście do graczy.

A w międzyczasie w ogóle przestałem bawić się w piraty.
@M4ks: No tak bo lepiej wyrzucić 80 zł w błoto bo przecież to nie pieniądze xD A rynek gier komputerowych to margines który jest niczym. I nie nie potrzebuje motywacji ale nie jestem człowiekiem który #!$%@? pieniądze na byle co bo tak. Skoro ty tak robisz to twoja sprawa. Ja zapłaciłem za grę bo spodobała mi się polityka wydawnicza, mogłem ją spiracić i tak zostać bo gra nie ma absolutnie żadnych
@KochanekAdmina: @edo: Ja #!$%@? jak do dzieci. Kupiłbym bo jestem wielkim fanem citybuliderów. Chodziło mi o pokazanie kontrastu między #!$%@? EA czy Ubisoft który myśli że ludzie kupią ich grę jak pirat nie będzie dostępny a oryginalny użytkownik będzie miał 500 drm z którymi będzie musiał walczyć za każdym włączeniem gry. Goła gra bez modów jest do niczego ale mody też nie są w żaden sposób zabezpieczone. Jakbym chciał to
@Paluszek_rybny: mam zamiar zrobić podobny ruch, obawiam się tylko o mojeo save'a z miastem które robiłem kilkanaście godzin. Próbowałeś przenosić jakoś save'y - da się to w ogóle zrobić? Będę wdzięczny za info.