Wpis z mikrobloga

@ryhu: Ciężko opisać w tym przypadku "moc". Osoby znające pierwszy sezon załapią o co chodzi od razu. Tak jest śmieszne. Ale Oregairu ma specyficzny humor.
@mishek: @Krunhy: ale czy to jest coś wybitnego, co mnie ominęło, czy kolejna szkolna komedyjka jakich tysiące? Bo z tych klimatów to ja tylko haruhi, azumnagę, school rumble i nichijiou szanuję.
obejrzyj pierwszy EP i się przekonaj.

@jamal013: szkoda mi ostatnio czasu w ogóle, na anime tym bardziej, a już w ogóle na cokolwiek poniżej 7/10 (znacząco mi ostatnio wzrosła liczba dropów), więc raczej nie sięgam po nic bez rekomendacji. A pierwszy ep imho nie jest miarodajny i pozwala raczej odsiać gówno pierwszej kategorii, ale niekoniecznie można po 1 rozróżnić wolniej rozkręcającą się bardzo dobrą rzecz, od przeciętniaka, więc coś takiego do
@Wilkerek123: Na razie nie ma napisów. RAWa obejrzałem.
@ryhu: Pierwszy sezon na MALu ma nieco ponad 8/10. Drugi z miejsca dostał 8.68. Może nie jest jakieś kosmicznie niesamowite, ale na pewno wyróżnia się na tle innych szkolnych komedii. Głównie za sprawą głównego bohatera.
Yahari nie szczypie się też z widzem. Dostajemy tu jasną informację: świat jest zły, ludzie jeszcze gorsi, ale nawet największy przegryw może coś zdziałać ( ͡°