Wpis z mikrobloga

@Antinho: Szukaj czegoś używanego albo pożycz od kogoś bo jak kupisz jakiś szajs z miękkimi pleckami z ramiączkami o grubości 5mm to będziesz #!$%@?ł strasznie. Ja pożyczyłem taki właśnie plecak jak jechałem stopem na Bałkany i obiecałem sobie że nigdy więcej, odłożyłem kaskę i mam teraz wisport reindeer 75 który jest mega wygodny i niezniszczalny.
@Antinho: Jak chcesz jechać tylko na te dwa tygodnie i nie używać go później to bierz byle co, tylko przymierz go w sklepie.
Ale jeśli jeszcze kiedyś będziesz chciał go wykorzystywać to posłuchaj się @Lampowy i bierz wisporta jakiegoś. Dobre bo polskie i naprawdę wytrzymałe. Żałuję że kilka lat temu nie znałem tej marki i wziąłem coś innego.
@Antinho: Ciężko powiedzieć, musiał byś obejrzeć i ocenić ale nie wygląda na zbyt sztywny. Po za tym jest coś czego nie sprawdzisz na pierwszy rzut oka, mianowicie jakość szwów zamków i klamr, dlatego lepiej brać sprawdzone marki.
@Antinho: Jak patrzę po zdjęciach to miejsce na mocowanie jest ale nie chcę wprowadzić cię w błąd, bo plecaka nie widziałem na żywo i nie wiem jak duży twój namiot jest w obwodzie i czy się zmieści.