Wpis z mikrobloga

Ale smutłem Mireczky. :(

Jakoś tak buszując po wypoku natrafiłem na dodany 3 lata temu wykop o elektronice w rowerze jednego z naszych cumpli. Całkiem spoko, fajne rozwiązania, autor się udziela itp. Wchodzę sobie z ciekawości na jego profil, a tam:


Smutno bo ostatni wpis jest z przed 2 lat. Próbowałem coś jakieś info wyszukać, ale nic. Może ktoś, coś, gdzieś? :(
#rower #rowery #wykop #mirko #mikroblog #lodz #feels
  • 101
  • Odpowiedz
@EugeniuszMotyka: zastanawiam się, co kieruje osobami, które piszą komentarze typu "Dobrze, że zdechłeś", "I jak? Fajnie sie umierało? :D"
rozumiem, że nie każdy jest wrażliwy, a niektórzy zupełnie wyprani z czegokolwiek, ale jaki cel w tym przypadku... ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@wieslawwrona: wszędzie znajdą się życiowe #!$%@?, które w jakiś sposób muszą podreperować swoje nadszarpnięte nudnym i bezcelowym egzysowaniem (bo życiem tego nie nazwę) ego.
  • Odpowiedz
@EugeniuszMotyka: jak tak czytam na szybko to wydaje się naprawdę ogarnięty i pomysłowy, taki trochę wynalazca. Ciekawe jak by potoczyły się jego losy gdyby nie choroba.

#!$%@?, życie jest tak kruche.
  • Odpowiedz
Wczytałem się w bloga i ja #!$%@?ę. Od pierwszych objawów do właściwej diagnozy minęło ponad pół roku. Pół roku leczenia nie tego co trzeba, a nawet diagnoz w stylu "nic ci nie jest". Normalnie prawie identyczna sytuacja jak u mojego ojca tylko tu był inny typ nowotworu.

W dzisiejszych czasach przy jakichś poważniejszych objawach chyba trzeba od razu profilaktycznie żądać skierowania do onkologa. :|
  • Odpowiedz