Wpis z mikrobloga

@SharpNieSharp: ROI w około 2 miesiące. Ja na scrypcie kopie juz ponad pół roku, nigdy problemów nie miałem, choć ludzie krzyczeli że scam i w ogóle. Poważnie testowałem większość kopalni w chmurach, i nie raz się naciąłem, więc nie mam zamiaru naciągać innych. Publikuje sprawdzone strony, a że z refami? No cóż, po to stworzone, przecież nikt na tym nie traci, prawda?
@nexpo: może i ten serwis scamem nie jest, jednak przeczucie mówi że serwis będzie istniał tak długo jak ludzie będą reinwestowali zysk i nie wypłacali wiekszości swoich środków tam. Chyba że stosuje inne metody na zarobek typu spekulacja ceną mocy i dokładanie jej na tej wewnętrznej giełdzie przez co może sobie pozwolić na zbijanie ceny odkupywanie taniej itp. W każdym razie czemu ktoś ma oddawać swój zysk innym. "Zaleta" inwestycji w
@SharpNieSharp: Przeczucie mówiło, ze to scam własnie, na szczęście dalej dziala i nie widać, zeby cos wisiało w powietrzu:) poza naprawdę nie ma co pokazać nowym. Cex nie kopie, a gdzie indziej albo roi w 10miechow, albo scam na maxa. Niby nawet na bitmarket jest możliwość zakupu kontraktow z kopalni, ale też oprocentowanie strasznie marne. Tak jak mówiłem, ja kopie tam juz ponad pół roku, z tym, ze jak zaczynalem roi