Wpis z mikrobloga

Dla tych ktorzy zastanawiali sie nad kupnem gry i nie wiedza czy im pojdzie. Mam lapka z i7, 8GB, i HD4000 i GeForce M660GTX i SSD. To na gtxie smiga az milo w mojej skromnej natywnej rozdzialce 1366x768, z kolei przelaczenie na HD4000 niestety ale gra juz sie mula i nie jest to zbyt przyjemne odczucie, po zejsciu z rozdzialka na 1280x768 tez nic za bardzo nie daje.

Pierwsze wrazenia:
-muzyka genialna
-tworzenie postaci, multum opcji do wyboru, swoja droga Sila/Moc(Might) teraz dodaje dmg do wszystkich atakow niezaleznie czy to jest zaklecie czy atak w zwarciu.
-dialogi bardzo rozbudowane, do tego humor w niektorych sytuacjach
-grafika na plus, po maksymalnym zblizeniu jest bardzo ladnie i dalej szczegolowo
-walka i dopasowanie aktywnej pauzy bardzo dobrze przemyslane i jest dynamicznie

Poza tym polecam ustawic przewijanie ekranu na 2.5x na standardowym ustawieniu jest zbyt wolno.
#pillarsofeternity
  • 6
@rancosster: Z ciekawości, muli Ci od początku i cały czas, czy w jakichś konkretnych momentach? Dużo nie grałem (2h jakoś wliczając tworzenie postaci) dotarłem póki co do


Dlatego dumam, czy może po prostu jeszcze nie dotarłem do miejsc, gdzie HD4000 nie daje rady?
@Regis86: Muli mi sie na poczatku gry, widac ze jest malo klatek. Na razie powoli sobie eksploruje tereny, jako druid i moj kompan mag. Skonczylem wlasnie questa ze szczatkami w grobowcu, gram na srednim i musze powiedziec, ze we dwojke daje rade, ale jest bardzo ciezko trzeba uzywac czarow odpowiednio przez 15 minut nie moglem zabic krola Scoundrelow, ale w koncu machnalem klatwe oslepienia i jakos poszlo. Polecam zycie na krawedzi