Wpis z mikrobloga

Jak miałem 16 lat to myslalem by mieć 19, bo jesteś dorosły itd...
Jak miałem 19 lat to myślałem, że mieć 25 to jesteś juz w pełni, a 30 to stary.
Jak skonczylem 26 i urodził mi się syn to stwierdzilem, że dalej jestem młody, bo tak się czuje, po 30tce będę się martwił.

Dzisiaj koncze 30 lat i stwierdzam, ze fajnie było byc 17 latkiem bez kasy i obowiązków cale dnie i noce poza domem szwedajac się w poszukiwaniu weny. Chociaz jeszcze fajniej jest obudzic się rano i budować statek kosmiczny z lego ze swoja mikrofotokopią.

#staryjestem
  • 48
  • Odpowiedz
@rzet: ja szybko zmądrzałem, jak miałem 17 lat wiedziałem, że to idealny wiek i za nic w świecie nie chcę mieć więcej. Dzisiaj mam kilka lat więcej i nadal chciałbym mieć 17 :<<, nigdy nie rozumiałem rówieśników, którzy tak namiętnie odliczali czas do dorosłości. Dorosłość jest #!$%@?
  • Odpowiedz
@rzet: Jak skończyłem w zeszłym roku w czerwcu 40 lat, myślałem, że już mnie nic nie zaskoczy. Dom, drzewo, syn, dwie córki, stabilna praca i marzenia - mieć te 2 dychy, kupę wolnego czasu...
No i znowu życie zaskoczyło, bo dziś mam jeszcze jedną córkę i, choć całkiem nie planowałem, mam już na jej punkcie totalnego #!$%@?. ;) Nawet wolny czas się znajdzie, bo od lipca idę na półroczny rodzicielski. Czad
  • Odpowiedz