Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może doświadczenie, czy #citiesskylines ruszy na jednordzeniowym Athlonie XP 3000+ i ATI HD 4650? Uwielbiam takie klimaty, ale sprzęt już swoje lata ma i trochę szkoda byłoby wyrzucać kasę na grę, która nie będzie w stanie dostarczyć frajdy ze względu właśnie na wymagania...
SimCity 4 już miało problemy, 3000 było chyba najfajniejsze, ale mapy małe.
  • 16
  • Odpowiedz
@Usurper: No trochę szkoda, że nie ma demka (bo nie ma?). A chętnie bym kupił, bo cena przystępna.
@elemenTH: Pogodziłbym się z jakimiś ograniczeniami graficznymi, ale boję się, że procek nie obsłuży każdego "życia" :(
A, zapomniałbym jeszcze - 2GB RAMu na pokładzie tylko :( (za to najszybszy, jaki dostępny pod tą płytę, tak samo jak procek i grafa na AGP ;p)
@Paluszek_rybny: Wiem, wiem, ale
  • Odpowiedz
@Paluszek_rybny: Wiesz, jak już się przyłożę, to będę chciał kupić coś na miarę aktualnych trendów :)
@MrAnielski: Oj, nie pocieszyłeś :(

A, jeśli by dla kogoś było to wyznacznikiem - AoE chodzi mi świetnie na wysokich ustawieniach grafiki, może trochę morskie bitwy przycinają, ale akceptowanie.
  • Odpowiedz
@phervers: Faktycznie, poczesałem Internet i wygląda, że nie ma wersji 32-bitowej, co kategorycznie dyskwalifikuje możliwość odpalenia na moim sprzęcie i kończy temat niestety :( Dzięki.
  • Odpowiedz
@Dzyszla: warto sie przylozyc, tez sie meczylem z dosc starym sprzetem (a i tak nowszym niz twoj), az powiedzialem dosc i kupilem nowy - feelsgoodman.png mocno, polecam ten stan :)
  • Odpowiedz
@Kacorek: Nie, nie... Aktualnie brak kasy, a jak będzie to jeszcze jakiś urlopik będzie trzeba skołować na zrobienie tego... Do tego mania składania samemu (co by mieć satysfakcję), a zanim to wszystko nastąpi to pewnie i nowe nowinki będą ;) Więc dzięki za chęci, ale nie skorzystam. A co do gry - może doczekam się drugiej edycji wtedy :)
  • Odpowiedz