Wpis z mikrobloga

Niektórzy zastanawiają się jak instalować mody w wersji "demo" #citiesskylines. Chciałbym odpowiedzieć, bo widziałem kilka linków ale nie każdy tłumaczył w 100% dobrze.

Do tych którzy twierdzą że mam usunąć konto


Więc zacznijmy...
1. Szukamy modu na tej stronie - http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=67326. Nie trzeba się rejestrować, są tam trzy linki do chmur z których możemy pobierać modyfikacje. Oprócz tego warto przejrzeć odpowiedzi, bo ludzie wrzucają link do modyfikacji ze steam workshopu, a ktoś to wrzuca i pokazuje lokalizację w te chmurze by łatwiej było znaleźć.

2. Wchodzimy w Menu Start- uruchom- wpisujemy %appdata% i klikamy enter. Przechodzimy do \Local\Roaming. Lokalizacja wygląda tak:
C:\Users\nazwauzytkownika\AppData\Local\Colossal Order\CitiesSkylines

Jesteśmy w folderze gry.
Skrzyżowania, nowe typy dróg, budynki wrzucamy do
C:\Users\nazwauzytkownika\AppData\Local\Colossal Order\Cities
Skylines

Modyfikacje typu graficzne itd wrzucamy do
C:\Users\nazwauzytkownika\AppData\Local\Colossal Order\CitiesSkylines\Addons\Mods

Savegame'y wrzucamy do
C:\Users\nazwauzytkownika\AppData\Local\Colossal Order\Cities
Skylines\Saves

GL&HF!
  • 17
  • Odpowiedz
@Horvath: 80zł. Dla niektórych straszne, chociażby w tej chwili. Kupić na pewno kupię bo warto, ale za jakiś czas. A że niektórzy mogą być również w potrzebie to pomagam. Cebulą jest właśnie czepianie się takich pierdół.
  • Odpowiedz
@alpag: skoro nie są priorytetem przy wydatkach, to po co w nie grasz? Słodycze też kradniesz, bo priorytetem przy wydatkach na jedzenie jest chleb?
  • Odpowiedz
@Horvath: Po prostu póki nie mogę gry kupić to gram na piracie- proste. Kiedy będę miał pieniądze, kupię bo Twórcom się należy. I specjalnie zrobię zdjęcie by @Dzemus mógł sobie do niego zwalić.
  • Odpowiedz