Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy poranek był dla mnie zgoła inny niż typowe, sobotnie przedpołudnie. Za sprawą filmu @Axelio: oraz wykopu od @dart22:

Upadła mi wiara w ludzką inteligencję. Równocześnie uświadomiłem sobie, że zwierzęta zaskakują mnie swoim rozumem, pomimo iż wiedziałem że są o wiele mądrzejsze niż się ludziom wydaje. Jeden gatunek mając tak naprawdę wybór swojej przyszłości wybiera ubojnię. Drugi gatunek natomiast rusza swój umysł, otwiera drzwi, które wydają się mistycznie zamknięte, umie obserwować i wyciągać logiczne wnioski (stukanie rogiem w kurek). Pierwszy wybiera rzeźnika, bo przynajmniej ma ostry nóż. Oddajmy głos krowom, wybierzmy lepszą przyszłość.

Z tego wszystkiego symbolicznie zaadoptowałem Rysia z Fundacji WWF. Niestety ze składki emerytalnej zrezygnować nie mogę.

#oswiadczenie #wybory #zwierzeta #polityka #wwf #przemyslenia
Pobierz Cender - Dzisiejszy poranek był dla mnie zgoła inny niż typowe, sobotnie przedpołudni...
źródło: comment_VfN89V0GB9L33iQe8e2P5Zd33T0XID4T.jpg
  • 11
@Sherrax: Idź pan w #!$%@?. Kolo fajnie czyni, a tu przychodzi jakaś maruda i się mądrzy, choć oczywiście nie ma zielonego pojęcia.

Podejrzewam że takich jak ty są setki a Toyoty takie drogie więc dobrze jak 0,1% tego pójdzie na koty


@Sherrax: Na podstawie czego?
@pijanstwo: Bo często tak to działa. Często ludzie dotują pewne działalności bez sprawdzenia ich faktycznej efektywności. Ale serca im miękną na widok białej foczki czy morświna w postaci kalendarza czy zawieszki na lodówkę. Gdyby powyższy donator przedstawił profil działalności organizacji jej sukcesy oraz ile zebranej kasy idzie na faktyczną pomoc nie pisałbym tutaj niczego złośliwego.