Wpis z mikrobloga

znajomi rodziców prowadzą przedszkole, no i ostatnio przewinęli śmieszną historię.
Pewna max gruba kobieta przyprowadzała tam dziecko ale z kategorycznym zakazem dawania mu mięsa, bo Dorianek wychowywany jest w bezstresowej vege diecie...
Z racji, że nasz klient - nasz pan, dzieciak nie dostawał mięsa, przez co płakał kiedy inni zajadali się pysznymi zwierzętami.

Przegięciem, które skłoniło znajomych do porozmawiania z mamusią, było kiedy...
!mały z plasteliny ulepił kiełbaskę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wegetarianizm #mieso #heheszki #truestory
  • 41
  • Odpowiedz
@david_hasselhoff: to może przedszkole powinno zapewnić mu godne zamienniki?

Zresztą te różne płakanie z braku miesa i inne bajeczki jak to wszyscy wege tęsknią za mięsem to wyolbrzymione historyjki miesożerców... Kiedyś przez pomyłkę zjadłem pieroga z mięsem i do dziś brat opowiada jak to niby się nim zajadałem jak szalony... Oczywiście zjadłem go normalnie tak samo jak z kapusta i grzybami, bo nawet nie zaważyłem różnicy. Jednak mięsozjeby muszą sobie dopisywać
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: a moze powinien zachowywac sie normalnie, a nie jak vege-#!$%@?-mama?

spoko vege-terrorysto, cytując klasyka, jak kupuję mięso to zawsze wołowo-wieprzowe, żeby miec pewnosc, ze co najmniej dwa zwierzęta zostały zabite ( ͡° ͜ʖ ͡°)

smacznego żarcia kamieni
  • Odpowiedz
@david_hasselhoff: co to znaczy normalnie? Normalnie znaczy etycznie. Wegetarianizm jest znacznie normalniejszy niż mięsożerstwo i mięsożercy wmuszający dziecku mięso.

Po Twoim gimbo-zachowaniu widzę, że te historyjkę wyolbrzymili pewnie znajomi Twoich rodziców, potem twoi rodzice, a teraz Ty na potrzeby mikrobloga bo hehe beka z wegetarian xDD...
  • Odpowiedz
@david_hasselhoff:


Tysiące lat to człowiek srał w krzakach, gwałcił kobiety, mył się raz na miesiąc i zdychał na pierwsza lepszą chorobę.

Człowiek idzie do przodu i się rozwija, a takie prymitywy jak Ty stoją w miejscu, przegrywają życie na mikroblogu oraz uważając się za nadludzi ponieważ w życiu nie dotknęli dziewczyny.

Mięso nie jest człowiekowi w żaden sposób potrzebne, a z jego rezygnacji człowieczeństwo jak i zwierzęta tylko zyskają. Rozumie to
chapeaunoir - @david_hasselhoff: 

SPOILER

Tysiące lat to człowiek srał w krzaka...

źródło: comment_SzC2PkVqd6Mb5QTlStuYwH1rCkpupqnM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
jak kupuję mięso to zawsze wołowo-wieprzowe, żeby miec pewnosc, ze co najmniej dwa zwierzęta zostały zabite ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@david_hasselhoff: no naprawdę jest się czym chwalić.

od setek tysięcy lat ludzka cywilizacja #!$%@? MIĘSO.


To jeszcze argumentuj na tej samej zasadzie za niewolnictwem.
  • Odpowiedz
No tak, naturalna konsekwencja rozwoju cywilizacyjngo


@david_hasselhoff: bo to prawda, rozumieli to wszyscy myśliciele. Pitagoras, Arystoteles, Platon, Tesla, Edison, Da Vinci, Einstein, Newton i wielu wielu innych geniuszy.

A teraz przychodzi jakiś prymityw rzucający tekstami:

smacznego żarcia kamieni

od 5 lat modne jest #!$%@? trawy.

od setek tysięcy lat ludzka cywilizacja #!$%@? MIĘSO.


I ma się za nadczłowieka xD Gurwa jakie to zenujące.

Mięso w żaden sposób nie rozwija człowieka. Rezygnacja
  • Odpowiedz
vege oszolomow


@david_hasselhoff: no tak, o tym napisałem wyżej. Czy wy w ogóle umiecie dyskutować bez obrażania?

Wydaje się, że to niestety ty masz problem z logiką, bo próbowałeś uzasadnić, że jedzenie mięsa jest "normalniejsze" wyłącznie na podstawie tego, że "ludzka cywilizacja" robi to od bardzo długiego czasu. No więc przez bardzo długi czas obowiązywało również np. niewolnictwo. Nie wiem, jak rozumiesz "normalność", ale ja takiej "normalności" nie chcę.

No tak,
  • Odpowiedz
@chapeaunoir: jak rezygnacja z mięsa rozwija człowieka? chłopie, tu chodzi o wartości odżywcze, które posiada mięso, a bez których organizm człowieka jest narażony na ubytki. to jest naturalny cykl i tego nie zmienisz. ani żadne kotlety sojowe. lepiej się do tego przyzwyczaj.
  • Odpowiedz
chłopie, tu chodzi o wartości odżywcze, które posiada mięso, a bez których organizm człowieka jest narażony na ubytki


@rickroll: jakie to wartości odżywcze, których nie ma nigdzie indziej niż w mięsie, i jakie ubytki? Obawiam się, że powtarzasz za kimś innym bez absolutnie żadnej znajomości tematu.
  • Odpowiedz
@rickroll: rezygnacja z mięsa sprawi, że ludzkość będzie żyła bardziej etycznie. Dodatkowo zastąpienie pastwisk, uprawami, może zwiększyć produkcje pokarmu czterokrotnie (produkcja posiłku mięsnego o takiej samej wartości co roślinny zajmuje 4 razy więcej terenu). Zyskają na tym także zwierzęta.

Jednym słowem: POSTĘP. Taki sam postęp jak wyjście z jaskiń, rezygnacja z niewolnictwa czy danie praw wyborczych kobietom.

chłopie, tu chodzi o wartości odżywcze, które posiada mięso,


Czyli jakie? Wszystko można zastąpić.
  • Odpowiedz