Wpis z mikrobloga

@C4sh: aha. No to moze te cieżarówki są amerykanskie. Sprinter na 100% nie.
(nota bene- jak mieli tarcze antyrakietową stawiać w PL to śmieszył mnie argument "za"- USArmy bedzie kupowała od naszych rolników płody rolne. xD
Szkoda ze nie postawili, bo ten gamoń Obama "resetu" z rusami sobie zażyczył)
@uczony77: raczej jechali po jakiś sprzęt albo juz wracali po dostarczeniu go gdzieś. Ze skrótu na sprinetrze można wyczytać co to za jedni. W grafikach googla są nawet owe ciezarowki :-)
@C4sh: powiedz mi przyjacielu co to jest ten pitlok odstający mniej więcej na środku deski rozdzielczej przed szyba (na zdjęciu po prawej stronie go widać) tez takie mam w aucie i się ciagle zastanawiam co to jest
@uczony77: jak dla mnie to zwyczajnie cisneli z Niemiec do krajów bałtyckich. Typowe lawety do przerzucania sprzętu. Niestety nie udało mi się ich cyknac a wyprzedzić się nie dali :-\
@uczony77: jak dla mnie to zwyczajnie cisneli z Niemiec do krajów bałtyckich. Typowe lawety do przerzucania sprzętu. Niestety nie udało mi się ich cyknac a wyprzedzić się nie dali :-


@C4sh: przynajmniej ktoś w tym całym NATO ma jaja.
@wojtouchy: z tego co czytałem teraz na forum to naprawdopodobnej. Przy manualnej klimie to nie występuje. Ponoć bada temperaturę w środku auta i ma wpływ na działanie klimatyzacji. Jeszcze nie miałem okazji wypróbować tej opcji. Tez mundek?