Wpis z mikrobloga

@kubatre1: Nie ma sprawy. W zasadzie nie lubię wszystkiego, co jest związane z tarotem i także w tym przypadku zakopałem. Udało mi się przejrzeć na tyle, by zweryfikować znalezisko. Pozdrawiam, udanego Nowego Roku :D
@Pan_Slawek: slawek, z całym szacunkiem. Czemu wziąłeś miniaturkę najfajniejszej postaci na Wykopie? Reddigg, bez sensu się z nami pożegnał, ale to nie powód żeby się pod niego podszywać. Cysiek, jeżeli to czytasz - pozdrawiam. Życzenia Ci prześlę na priwa.
@kubatre1: Luz, bez spinki kubatre.. Dlaczego sądzisz, że zamierzam się pod niego podszywać, czy też podszywam się pod niego. Jak Ci to w ogóle mogło wpaść do głowy.. W zasadzie chciałem tylko nawiązać do sytuacji sprzed paru miesięcy i feralnego zdarzenia.. Jak pamiętasz, wiesz o co chodzi (tak, avatar). To nic osobistego. Jeśli Ci to tak bardzo leży na duchu, zmienię zaraz, ekhh.
@kubatre1: To było dawno. Jakiś użytkownik zmieniał sobie avatar na ten reddiggowy i dodawał jakieś komentarze, jak to użytkownik. Reddigg z samego rana, czy to w nocy było, myślał, że ktoś mu się na konto włamał, dodał znalezisko, że ktoś mu się włamuje, po czym ktoś mu wyperswadował, że to tylko avatar.. Cool story.